До чого сняться золоті сережки: тлумачення сну про золоті сережки

До чого сняться золоті сережки з тлумачення відомих сонників. До чого сняться золоті сережки жінкам і чоловікам

Сни про золотих сережках трактуються досить складно, так як багато чого залежить від стану виробів, дій з ними і загальної атмосфери.

Сновидіння може означати хороше, і погане, причому різні сонники дають деколи протилежні тлумачення.

Крім того, сережки – парне прикраса, а тому означає любовний або діловий союз.

До чого сняться золоті сережки з сімейного соннику

Якщо незаміжня дівчина бачить себе в нових золотих сережках, вона найближчим часом з’їдеться з коханим, і вони почнуть жити своїм будинком. Чим дорожче сережки, тим більш забезпеченої виявиться спільне життя.

Якщо жінка бачить дорогі золоті сережки на замужній дамі, то наяву вона заздрить чужому щастю. Вирвати прикраса з вух суперниці означає, що наяву жінка зуміє взяти верх і поверне коханої людини. Якщо суперниця просить віддати їй ваші сережки, то робити цього не можна. Віддати в сновидінні золоті сережки – значить віддати особисте щастя і удачу.

Аналогічним чином трактується сон, у якому ви втратили золоті сережки. Наяву щастя і удача відвернутися від вас, а доля змінитися в гіршу сторону. Відтепер бідність, прикрості, самотностей і позбавлення надовго стануть вашими супутниками. Загублені або поламані сережки із золота віщують розрив відносин, бідність, приниження.

До чого сняться золоті сережки, знайдені сновидящим? Сон означає, що найближчим часом він зустріне коханої людини і зв’яже з ним свою долю. Така знахідка попереджає: не пропустіть свій шанс.

Якщо золоті сережки хтось подарував уві сні, то наяву чекає щаслива зміна долі, розкішний сюрприз. Для жінки це передвісник безбідного і безтурботного життя. Тримати золоті сережки в руках – знак добробуту і процвітання. Приміряти сережки перед дзеркалом – значить пристрасно бажати змін.

Якщо сережки ніяк не хочуть вдягатися, падають, не застібаються, то сподіватися на здійснення планів не варто. Зламана застібка на сережках – до сварки або розлуці з коханим.