До чого сняться золоті сережки: тлумачення сну про золоті сережки

До чого сняться золоті сережки з тлумачення відомих сонників. До чого сняться золоті сережки жінкам і чоловікам

Сни про золотих сережках трактуються досить складно, так як багато чого залежить від стану виробів, дій з ними і загальної атмосфери.

Сновидіння може означати хороше, і погане, причому різні сонники дають деколи протилежні тлумачення.

Крім того, сережки – парне прикраса, а тому означає любовний або діловий союз.

До чого сняться золоті сережки з сімейного соннику

Якщо незаміжня дівчина бачить себе в нових золотих сережках, вона найближчим часом з’їдеться з коханим, і вони почнуть жити своїм будинком. Чим дорожче сережки, тим більш забезпеченої виявиться спільне життя.

Якщо жінка бачить дорогі золоті сережки на замужній дамі, то наяву вона заздрить чужому щастю. Вирвати прикраса з вух суперниці означає, що наяву жінка зуміє взяти верх і поверне коханої людини. Якщо суперниця просить віддати їй ваші сережки, то робити цього не можна. Віддати в сновидінні золоті сережки – значить віддати особисте щастя і удачу.

Аналогічним чином трактується сон, у якому ви втратили золоті сережки. Наяву щастя і удача відвернутися від вас, а доля змінитися в гіршу сторону. Відтепер бідність, прикрості, самотностей і позбавлення надовго стануть вашими супутниками. Загублені або поламані сережки із золота віщують розрив відносин, бідність, приниження.

До чого сняться золоті сережки, знайдені сновидящим? Сон означає, що найближчим часом він зустріне коханої людини і зв’яже з ним свою долю. Така знахідка попереджає: не пропустіть свій шанс.

Якщо золоті сережки хтось подарував уві сні, то наяву чекає щаслива зміна долі, розкішний сюрприз. Для жінки це передвісник безбідного і безтурботного життя. Тримати золоті сережки в руках – знак добробуту і процвітання. Приміряти сережки перед дзеркалом – значить пристрасно бажати змін.

Якщо сережки ніяк не хочуть вдягатися, падають, не застібаються, то сподіватися на здійснення планів не варто. Зламана застібка на сережках – до сварки або розлуці з коханим.

Також цікаве:  До чого сниться водити машину: тлумачення сну

До чого золоті сережки по соннику Фройда

Золоті сережки з тлумачення сонника Фрейда означають любовні захоплення. Дорогі, красиві сережки – це підсвідоме вираження сексуальних бажань. Купувати їх – спроба завоювати увагу та близькість коханої людини. Дарувати – бажання освіжити стосунки та забезпечити достаток для себе і свого партнера. Отримувати в подарунок – знак того, що коханець не проти змінити існуючі відносини. Приміряти – отримати задоволення від фізичної близькості.

До чого сняться золоті сережки з фальшивими, тьмяним камінням? Такий сон попереджає, що слід утриматися від сумнівних зв’язків, інакше доведеться пошкодувати про них.

До чого золоті сережки по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, сни про золотих сережках в цілому мають позитивне тлумачення. Після такого сну (особливо якщо сережки виявилися дуже красивими покращиться фінансове становище, почнеться кар’єрний зліт, всі події будуть сприятливими.

Якщо сережки зламані, потрібно триматися насторожі. Обачність і ігнорування чуток, пліток, наклепів допоможе пережити складний період на роботі і в особистому житті.

Неоднозначно трактується сновидіння про отримання в дарунок золотих сережок. Сон може попередити про розрив з коханою людиною. Відповідно до іншого тлумачення, сновидіння пророкує появу нового ділового партнера. З плином часу партнерство буде ставати все більш успішним.

Втрата сережок сниться до пліток і чуток, які хтось розпустить про сновидце (швидше за все, це буде суперниця). Слід придивитися до партнера: можлива зрада і згасання почуттів.

До чого сняться золоті сережки з дорогоцінним камінням? Можливі негативні події, обтяжливі зв’язку.

До чого золоті сережки по соннику Хассе

При тлумаченні сну про сережки із золота важливі дії, які відбуваються з ними. Знайти прикраса – значить отримати прибуток, знайти достаток або отримати радісні новини. Носити сережки означає дізнатися якусь таємницю.

Втратити – значить втратити удачу і понести збитки. Крім того, сновідящого наяву чекає сильний страх. До чого сняться золоті сережки, якщо вони зламані? Слід чекати зради.

Також цікаве:  До чого сниться ринок: тлумачення сну про ринок

До чого золоті сережки по соннику Ванги

Згідно соннику болгарської провісниці купівля золотих сережок віщує появу нового коханого, який буде вести себе занадто настирливо. Кавалер виявиться лицеміром, його почуття нещирі, а тому слід триматися від такої людини подалі.

Отримувати сережки із золота в подарунок – значить в ближ айшее час пережити сильне і негативне емоційне напруження. Настають проблеми в сім’ї і на роботі. Потрібно набратися терпіння і перечекати цей час.

Якщо сновидящий-чоловік знайшов сережки, він чекає вигідний контракт із закордонним партнером. Якщо прикраса знайшла жінка, вона купить цінну річ, про яку мріяла дуже давно.

Шукати і не знайти свої сережки означає, що в реальності потрібно відмовити від будь-яких авантюр. В іншому випадку буде зіпсована репутація, фінансовий стан погіршиться.

Приміряти сережки із золота – до початку сприятливою смуги. Поліпшення торкнуться всі сфери життя. Головне не втратити свої шанси.

До чого золоті сережки по соннику Нострадамуса

Бачити на собі сережки із золота з дорогоцінними каменями віщує нову роботу (або нові проекти), отримання високої посади з великою зарплатою і новим соціальним статусом. Тримати сережки в долоні – значить наяву збільшити добробут. Впустити прикраса – до поліпшення фінансового стану.

До чого сняться золоті сережки, знайдені сновидящим? До отримання несподіваних, але сприятливих новин. Втратити прикраса означає, що людина зуміє звільнитися від залежності від любовних або ділових відносинах. Купівля сережок з золота для вагітної жінки означає народження здорового і міцного немовля чоловічої статі.

До чого золоті сережки по соннику Цвєткова

Золоті сережки бачити в сні – значить наяву почути доволі відверті любовні зізнання. Однак вони можуть виявитися лицемірними.

Сережки-кільця з золота означають повернення минулого або негідний вчинок, який був зроблений раніше. Сережки з кольоровими каменями віщують дрібні побутові клопоти.

Також цікаве:  До чого сняться великі хвилі: тлумачення сну

До чого сняться золоті сережки деформовані або дивної форми? Після такого сну слід очікувати нового роману. Спочатку він буде здаватися необтяжливою, порожній зв’язком, але з часом відносини стануть міцними і завершаться весіллям.

Знайти забруднені сережки у сні – негативний знак. Союз закоханих буде недовгим з-за зради.

Якщо заміжня жінка втратить сережку у сні, то наяву чоловік образить її різкими і несправедливими зауваженнями. Розлютять дружина плітки. Для незаміжньої жінки такий сон означає отримання дорогого подарунка від шанувальника.

До чого золоті сережки у сучасному соннику

Якщо чоловік бачить на ком-то сережки із золота, то наяву він несе велику відповідальність і обтяжений зобов’язаннями. Можливо, йому належить у найближчому майбутньому стати опікуном. Якщо ж сновидець тримає сережки в руках, то його чекає фінансовий успіх, нові бізнес-пропозиції і виправлення фінансової ситуації.

Сон про золотих сережках для жінки означає, що вона отримає несподівану звістку, приємні емоції і фінансову незалежність. Якщо сновидіння прийшло до юної дівчини і вона бачить себе у важких, незручних сережках, то наяву на неї звалиться обтяжливі обов’язки. Побачити сережки у вухах незнайомки – несприятливий знак. Суперниця розпускає плітки, а чоловік, можливо, є невірним.

Знайти сережки у сні дуже добре. Радість і удача прийдуть до вас надовго. А ось втратити прикраса означає розставання з коханим або сварку з ним. Подаровані сережки віщують більший прибуток або нове ділове знайомство (якщо вони парні). Якщо подарована одна сережка – це обіцяє обман, сварки і розчарування. Для молодої дівчини отримати уві сні сережки від чоловіка віщує любовне визнання, а від жінки – поява шанувальника.

Сережки з дорогоцінним камінням сняться до щасливою і багатою сімейного життя, приємних клопотів і успіху.

Купувати сережки із золота чоловікові віщує проблеми з представниками офіційної влади та контролюючими органами. Дівчині такий сон обіцяє появу нещирого шанувальника, який переслідує корисливі цілі.