До чого сниться черешня: тлумачення сну про черешню

До чого сниться черешня: що кажуть сонники Міллера, Фрейда, Смуровой та інші. Тлумачення снів про черешню: якщо збираєш, їж або пригощаєш їй когось

Хто з нас не любить черешню – цю солодку ягоду, родичку вишні, яка росте лише в південних регіонах. Більшість сонників трактує появу черешні уві сні як знак великої любові, подібно солодкого смаку ягоди, а саме дерево – з достатком і благополуччям. Втім, є відносно цієї ягоди також і негативні трактування, все буде залежати від обставин самого сновидіння, ваших дій, а також від емоцій, які відчуває сновидець, куштуючи кисть солодких черешень.

Отже, спробуємо розібратися, до чого сниться черешня і що це може обіцяти людині у реальному житті.

Якщо приснилася черешня

1. Якщо вам в сновидінні привиділося квітуче черешневе дерево – це ознака того, що ваші очікування не марні, і дуже скоро вам вдасться втілити в життя всі свої плани. Якщо такий сон приснився одруженого чоловіка – це означає, що незабаром його захопить зв’язок на стороні, що згодом може привести до великого скандалу і краху сім’ї. Дані відносини на стороні підуть так само швидко, як цвіте черешня, тому подумайте – чи варто швидкоплинна зв’язок зруйнованої сім’ї?

2. Якщо жінка, перебуваючи у шлюбі, побачила уві сні ягоди черешні – це ознака того, що їй незабаром буде надавати знаки уваги наполегливий залицяльник;

3. Якщо ви побачили зростаючу черешню на дереві – це хороший знак, що віщує вам в найближчому майбутньому отримання великого прибутку. Ваш добробут значно покращиться і стане більш стабільним;

4. Черешня червоного кольору уві сні – це символ ваших міцних відносин зі своєю другою половинкою. Такий сон говорить про те, що між вами все так само витає любов і вирує пристрасть, ваші стосунки стабільні й доверительны.

5. В цілому, ягоди черешні – це символ не тільки фінансової стабільності, але й сталості, але при цьому потрібно намагатися весь час стежити за ним.

6. Якщо ви побачили уві сні ягоди з червоточиною – це означає, що ваших задумів і планам не судилося збутися. Сонник рекомендує не зациклюватися на них, та шукати нові.

Також цікаве:  До чого сняться великі хвилі: тлумачення сну

7. Якщо ви в сновидінні займаєтеся збиранням врожаю черешні – це означає, що скоро вам будуть повернуті гроші, які ви колись давали в борг. Якщо ж збором цієї ягоди займаються інші люди – чекайте матеріальну підтримку з боку родичів.

8. Якщо ви їсте в сні зелену черешню – до необов’язкових витрат і порожнім покупкам, якщо ягода була стиглої – це до прибутку.

9. Якщо ж ви пригостили черешнею когось- скоро одержите дорогий подарунок.

10. Якщо ви зриваєте і їсте ягоди прямо з дерева – ознака того, що скоро вам вдасться домогтися отримання відмінної прибутку і значно поліпшити свій добробут. Для хворої людини подібне сновидіння може означати швидке зцілення.

11. Якщо ви їсте солодку, соковиту черешню уві сні – це значить, вас чекає щасливе, спокійне життя. Якщо ж ягоди виявилися кислими – це ознака великої кількості перешкод на вашому шляху, які будуть всіляко заважати вам у досягненні ваших цілей. Для жінки такий сон обіцяє отримання вельми перспективного пропозиції, для чоловіка – скоро вдасться завершити важлива справа.

12. Якщо ви їсте черешню уві сні, при цьому дуже чітко відчуваючи її смак у роті – це ознака того, що ви дуже вразлива і сприйнятлива людина. Як би події не розвивались, вам властиво все приймати занадто близько до серця.

13. Бачити одну ягідку черешні уві сні – це означає, що ви дуже самотні, причому, цілком ймовірно, це сталося тільки через вас самих. Постарайтеся зробити аналіз своїх дій і слів, якщо від вас відвернулися друзі, варто знайти компроміс, поговорити, все з’ясувати і вибачитися. Лише у цьому випадку вам вдасться відновити колишні відносини.

14. Якщо ви в сновидінні купуєте черешню – це хороший знак, що обіцяє вам швидке вирішення всіх проблем, ознака майбутньої спокійного життя. Якщо ж ви займалися продажем цих ягід – це ознака того, що вам, можливо, варто було б подумати про зміну роду діяльності. Цілком імовірно, що у вас є задатки в торгівлі, і якщо присвятити себе цьому заняттю, можна отримати цілком непоганий прибуток.

Також цікаве:  До чого сниться мертва риба: тлумачення снів

15. Якщо ж вам сниться, як ви зриваєте ягоди з чужого саду, грубо кажучи, крадете черешню, та ще й вночі – це ознака того, що вам вдасться схопити за удачу і змінити життя в кращу сторону. Для чоловіка таке сновидіння означає отримання несподіваного подарунка або непоганого виграшу. Для заміжньої жінки після такого сновидіння з’явиться спокуса почати позашлюбні стосунки з молодим коханцем.

До чого сниться черешня по соннику Міллера

Американський психолог Густав Міллер трактує сновидіння з черешнею більшою мірою як позитивний знак.

• Їсти стиглу черешню у сні – ознака міцного здоров’я наяву;

• споглядати черешню у сні – цілком імовірно, ви дуже скоро підете в цікаве подорож;

• збирати ягоду – чекайте отримання прибутку або дорогого подарунка;

• бачити черешню з червоточиною – це ознака зради;

• їсти черешню в сновидінні – символ достатку;

• перебувати в черешневому саду – до розчарування;

• придбання ягід у сні обіцяє серйозні втрати;

• бачити ягоди червоного кольору – чекайте позитивних змін у житті.

До чого сниться черешня по соннику Фройда

Зигмунд Фрейд трактує такий образ як символ насолоди, задоволення від інтимних утіх.

• Бачити стиглі, соковиті черешні в сновидінні – чекайте нове знайомство з людиною, який принесе у ваше життя безліччю яскравих, незабутніх емоцій і почуттів;

• якщо ви бачите себе, жадібно вкушають соковиті ягоди – це означає, що в реальному житті вам властивий егоїзм і занадто високі вимоги. Це може обернутися тим, що ваша друга половинка відвернеться від вас і піде до іншої людини не в останню чергу саме з цієї причини;

• бачити в сні, як сохне і гине старе черешневе дерево – це знамення про те, що ваша пристрасть давно охолола, ви все рідше знаходите спільну мову зі своєю другою половинкою і ваші почуття потроху «засихають» подібно черешні.

До чого сниться черешня по соннику Смуровой

• Бачити ягоди черешні у сні – до розчарувань, в іншому трактуванні, навпаки, до радісних подій, любові, вам, нарешті, підвернеться удача, і ви переможете всіх своїх ворогів;

Також цікаве:  До чого сняться босоніжки: тлумачення сну про примірку, купівлю

• якщо ж ви побачили черешню на дереві – це до розлуки;

• їсти стиглі, соковиті ягоди – до прийдешніх радісних подій.

До чого сниться черешня по соннику Л. Мороз

• Бачити уві сні черешню – незабаром вас очікує незначний дохід;

• їсти в сновидінні ягоди – до приємного сюрпризу;

• рвати з дерева черешню – ознака сумних подій, сліз;

• варити компот з цих ягоди – будьте пильним, вас оточують плітки і пересуди серед ваших друзів або колег щодо вашої персони.

До чого сниться черешня по соннику Авадяевой

• бачити черешневе дерево в білому кольорі – до удачі;

• збирати ягоди – до радісних подій і задоволень;

• їсти солодкі ягоди – ознака щастя, кислі – нездійсненні мрії;

• влізти на дерево або сидіти на ньому – чекайте кардинальних змін у вашому житті, причому в позитивну сторону;

• бачити наливні ягоди на дереві – до щасливого, розміреного життя, достатку і гармонії в сім’ї;

• спилювати дерево – ознака нездійснених очікувань;

• вкопувати саджанець такого дерева – чекайте швидкого поліпшення свого добробуту в реальному житті.

До чого сниться черешня: сучасного тлумачення сонника

Згідно трактуванні сучасного сонника, черешня уві сні – дуже хороший знак, що передвіщає позитивні зміни в житті сновидца. В недалекому майбутньому на вас чекає просування по кар’єрних сходах, поліпшення добробуту, поповнення в родині. Також велика ймовірність, що ви отримаєте несподіваний великий дохід, або вам будуть повернуті старі борги.

• бачити стиглу соковиту ягоду – до успіху і хорошим вістям;

• якщо ви побачили неспелую або гнилу черешню у сні – до порожніх надій, розчарування;

• якщо вам у сні привиділася черешня жовтого кольору – це знак-попередження про те, що потрібно бути обережним, так як ваші недоброзичливці не дрімають, і бажають вас скомпрометувати в очах інших людей;

• якщо чоловік їсть уві сні жовту черешню – це означає, що в реальності до його роботи в реальності буде виявлено підвищений інтерес з боку начальства. Для жінки такий сон обіцяє велику кількість пліток серед її оточення.