До чого сниться черешня: тлумачення сну про черешню

До чого сниться черешня: що кажуть сонники Міллера, Фрейда, Смуровой та інші. Тлумачення снів про черешню: якщо збираєш, їж або пригощаєш їй когось

Хто з нас не любить черешню – цю солодку ягоду, родичку вишні, яка росте лише в південних регіонах. Більшість сонників трактує появу черешні уві сні як знак великої любові, подібно солодкого смаку ягоди, а саме дерево – з достатком і благополуччям. Втім, є відносно цієї ягоди також і негативні трактування, все буде залежати від обставин самого сновидіння, ваших дій, а також від емоцій, які відчуває сновидець, куштуючи кисть солодких черешень.

Отже, спробуємо розібратися, до чого сниться черешня і що це може обіцяти людині у реальному житті.

Якщо приснилася черешня

1. Якщо вам в сновидінні привиділося квітуче черешневе дерево – це ознака того, що ваші очікування не марні, і дуже скоро вам вдасться втілити в життя всі свої плани. Якщо такий сон приснився одруженого чоловіка – це означає, що незабаром його захопить зв’язок на стороні, що згодом може привести до великого скандалу і краху сім’ї. Дані відносини на стороні підуть так само швидко, як цвіте черешня, тому подумайте – чи варто швидкоплинна зв’язок зруйнованої сім’ї?

2. Якщо жінка, перебуваючи у шлюбі, побачила уві сні ягоди черешні – це ознака того, що їй незабаром буде надавати знаки уваги наполегливий залицяльник;

3. Якщо ви побачили зростаючу черешню на дереві – це хороший знак, що віщує вам в найближчому майбутньому отримання великого прибутку. Ваш добробут значно покращиться і стане більш стабільним;

4. Черешня червоного кольору уві сні – це символ ваших міцних відносин зі своєю другою половинкою. Такий сон говорить про те, що між вами все так само витає любов і вирує пристрасть, ваші стосунки стабільні й доверительны.

5. В цілому, ягоди черешні – це символ не тільки фінансової стабільності, але й сталості, але при цьому потрібно намагатися весь час стежити за ним.

6. Якщо ви побачили уві сні ягоди з червоточиною – це означає, що ваших задумів і планам не судилося збутися. Сонник рекомендує не зациклюватися на них, та шукати нові.

7. Якщо ви в сновидінні займаєтеся збиранням врожаю черешні – це означає, що скоро вам будуть повернуті гроші, які ви колись давали в борг. Якщо ж збором цієї ягоди займаються інші люди – чекайте матеріальну підтримку з боку родичів.

8. Якщо ви їсте в сні зелену черешню – до необов’язкових витрат і порожнім покупкам, якщо ягода була стиглої – це до прибутку.

9. Якщо ж ви пригостили черешнею когось- скоро одержите дорогий подарунок.

10. Якщо ви зриваєте і їсте ягоди прямо з дерева – ознака того, що скоро вам вдасться домогтися отримання відмінної прибутку і значно поліпшити свій добробут. Для хворої людини подібне сновидіння може означати швидке зцілення.

11. Якщо ви їсте солодку, соковиту черешню уві сні – це значить, вас чекає щасливе, спокійне життя. Якщо ж ягоди виявилися кислими – це ознака великої кількості перешкод на вашому шляху, які будуть всіляко заважати вам у досягненні ваших цілей. Для жінки такий сон обіцяє отримання вельми перспективного пропозиції, для чоловіка – скоро вдасться завершити важлива справа.

12. Якщо ви їсте черешню уві сні, при цьому дуже чітко відчуваючи її смак у роті – це ознака того, що ви дуже вразлива і сприйнятлива людина. Як би події не розвивались, вам властиво все приймати занадто близько до серця.

13. Бачити одну ягідку черешні уві сні – це означає, що ви дуже самотні, причому, цілком ймовірно, це сталося тільки через вас самих. Постарайтеся зробити аналіз своїх дій і слів, якщо від вас відвернулися друзі, варто знайти компроміс, поговорити, все з’ясувати і вибачитися. Лише у цьому випадку вам вдасться відновити колишні відносини.

14. Якщо ви в сновидінні купуєте черешню – це хороший знак, що обіцяє вам швидке вирішення всіх проблем, ознака майбутньої спокійного життя. Якщо ж ви займалися продажем цих ягід – це ознака того, що вам, можливо, варто було б подумати про зміну роду діяльності. Цілком імовірно, що у вас є задатки в торгівлі, і якщо присвятити себе цьому заняттю, можна отримати цілком непоганий прибуток.

15. Якщо ж вам сниться, як ви зриваєте ягоди з чужого саду, грубо кажучи, крадете черешню, та ще й вночі – це ознака того, що вам вдасться схопити за удачу і змінити життя в кращу сторону. Для чоловіка таке сновидіння означає отримання несподіваного подарунка або непоганого виграшу. Для заміжньої жінки після такого сновидіння з’явиться спокуса почати позашлюбні стосунки з молодим коханцем.