До чого вагітній сниться хлопчик: тлумачення снів про немовля

До чого вагітній сниться хлопчик: що кажуть сонники. Докладне тлумачення, до чого вагітній приснився хлопчик

Сни про народження дітей природні для вагітних жінок.

Вони, як правило, відображають душевне хвилювання, радісне нетерпіння або страх пологів.

Тлумачити сновидіння в хорошу чи погану сторону слід залежно від того, які почуття відчуває вагітна після пробудження.

До чого вагітної сниться хлопчик на сучасному соннику

  • Якщо вагітна уві сні побачила немовля чоловічої статі або маленького хлопчика, це дуже сприятливий знак. Таке сновидіння пророкує, що пологи пройдуть успішно, легко, швидко, без страждань і зайвого болю.
  • До чого вагітної сниться хлопчик, з яким вона радісно, із задоволенням грає? Такий сон про насолоду грою з немовлям теж дуже сприятливий. Він означає, що життя вагітної завжди буде сповнена благополуччя, родинного щастя, радості. Її чекає достаток і міцний шлюб.
  • Вагітній жінці може приснитися, як вона цілує, обіймає, пестить маленького хлопчика. Вона відчуває ніжність, захват розчулення. Сновидіння пророкує, що протягом довго часу всі починання жінки будуть успішними, а саму її чекає шанування і повагу з боку родичів, дітей, колег.
  • Якщо вагітній сниться сон, в якому вона лає хлопчика, соромить і навіть шльопає його, це негативне сновидіння. Нічого страшного воно не віщує. Однак жінці варто підготуватися до того, що виникнуть непорозуміння між нею та її родичами або колегами. Жінку чекають неприємності й переживання.
  • Якщо про сон вагітна втрачає хлопчика, шукає і не може знайти, то наяву вона може опинитися в ризикованою або сумнівній ситуації. Їй варто вести себе більш обачно і обережно.

До чого вагітної сниться хлопчик, якого вона не знає і не хоче приймати? Це пусте сновидіння. Воно означає лише природне хвилювання, які відчуває жінка напередодні народження малюка.