До чого вагітній сниться хлопчик: тлумачення снів про немовля

До чого вагітній сниться хлопчик: що кажуть сонники. Докладне тлумачення, до чого вагітній приснився хлопчик

Сни про народження дітей природні для вагітних жінок.

Вони, як правило, відображають душевне хвилювання, радісне нетерпіння або страх пологів.

Тлумачити сновидіння в хорошу чи погану сторону слід залежно від того, які почуття відчуває вагітна після пробудження.

До чого вагітної сниться хлопчик на сучасному соннику

 • Якщо вагітна уві сні побачила немовля чоловічої статі або маленького хлопчика, це дуже сприятливий знак. Таке сновидіння пророкує, що пологи пройдуть успішно, легко, швидко, без страждань і зайвого болю.
 • До чого вагітної сниться хлопчик, з яким вона радісно, із задоволенням грає? Такий сон про насолоду грою з немовлям теж дуже сприятливий. Він означає, що життя вагітної завжди буде сповнена благополуччя, родинного щастя, радості. Її чекає достаток і міцний шлюб.
 • Вагітній жінці може приснитися, як вона цілує, обіймає, пестить маленького хлопчика. Вона відчуває ніжність, захват розчулення. Сновидіння пророкує, що протягом довго часу всі починання жінки будуть успішними, а саму її чекає шанування і повагу з боку родичів, дітей, колег.
 • Якщо вагітній сниться сон, в якому вона лає хлопчика, соромить і навіть шльопає його, це негативне сновидіння. Нічого страшного воно не віщує. Однак жінці варто підготуватися до того, що виникнуть непорозуміння між нею та її родичами або колегами. Жінку чекають неприємності й переживання.
 • Якщо про сон вагітна втрачає хлопчика, шукає і не може знайти, то наяву вона може опинитися в ризикованою або сумнівній ситуації. Їй варто вести себе більш обачно і обережно.

До чого вагітної сниться хлопчик, якого вона не знає і не хоче приймати? Це пусте сновидіння. Воно означає лише природне хвилювання, які відчуває жінка напередодні народження малюка.

До чого вагітної сниться хлопчик по соннику Ванги

 • Згідно соннику болгарської провісниці хлопчик, побачений у сні, символізує успіх і виконання всіх бажань. Про що б не мріяла вагітна жінка, її мріям судилося збутися. Ванга вважала, що саме поява хлопчика у снах найкраще пророкує майбутнє і направляє людей по правильному шляху.
 • Якщо вагітна жінка бачить у сні маленького хлопчика, це також означає, що в її житті почався або ось-ось почнеться сприятливий період. Сімейне життя буде вдалою, а вагітність не доставить розчарувань.
 • Якщо уві сні жінка грає з малюком, то наяву вона отримає довгоочікуваний сенс життя. Її доля спрямована в потрібне русло, переживати і турбуватися ні про що не варто.
 • До чого вагітної сниться хлопчик? Якщо вона продовжує працювати, то це дуже гарний сон. Він передбачає, що всі проблеми благополучно вирішаться, робота буде приносити радість, начальники будуть задоволені. Можливе отримання великого винагороди або зростання заробітної плати.
 • Після такого сну в сім’ї вагітної налагодитися взаєморозуміння, а якщо були сварки, то вони закінчаться. Буде досягнуто умиротворення і спокій.
 • Але якщо уві сні вагітна бачить кількох хлопчиків, які сперечаються, лаються, б’ються, їй потрібно бути дуже обережною. Сон пророкує, що жінка може опинитися в дивній і неприємної ситуації, можливо, пов’язаної з порушенням закону. У будь-якому випадку після несприятливого сновидіння потрібно бути насторожі.
 • Якщо вагітна побачила уві сні відчайдушно плаче хлопчика, її чекає велике здивування і дивна подія. Якщо дитина тягне до жінки ручки, хапає за пальці, це добре. Пологи пройдуть успішно, сім’ї з’явиться малюк.
 • До чого вагітної сниться хлопчик, покритий виразками або хворий? Це дивний сон, який вимагає від будь-якого сновідящого осмислення. Сновидіння означає, що вагітна жінка повинна обміркувати своє життя і спробувати щось змінити в ній. Можливо, в її допомоги потребує якийсь чоловік.
 • Якщо жінка втратила уві сні хлопчика і не змогла відшукати його, це відображає її переживання: страх, надію, занепокоєння. Сон не варто трактувати негативно, але вагітної заради власного здоров’я потрібно заспокоїтися і взяти ситуацію.
Також цікаве:  До чого сняться танці: тлумачення сну про повільні і швидкі танці

До чемубеременной сниться хлопчик по соннику Міллера

 • Згідно соннику Міллера, хлопчик в сновидінні означає велике здивування і радість. Це природні для вагітної жінка почуття, тому снам про дітей не варто надавати особливого значення, якщо відчуття уві сні і після пробудження нейтральні.
 • Якщо ж сновидящая відчуває радість, любов до красивого і здорового немовляти, то наяву її чекає щастя і благополуччя. Цілувати малюка уві сні – означає досягти в реальності успіху і отримати довгоочікуване щастя.
 • Засмучений хлопчик у сні – попередження. Можливо погіршення здоров’я, поява проблем і неприємностей життя. Вагітній треба поберегти себе і уникати небезпечних ситуацій.
 • До чого вагітної сниться хлопчик задоволений, усміхнений, веселий? Це передвісник нової любові. А ось вмираючий або сумний малюк нічого не значить. Такий сон всього лише віддзеркалення страхів, природних для вагітної жінки. Але якщо жінка уві сні заколисує, заколисує хворого малюка, намагається заспокоїти, їй належить випробувати біль, душевні страждання, сильну тугу.
 • Якщо вагітна жінка наснилися пологи, в результаті яких вона народила хлопчика або дівчинку, то в реальності народження дитини пройде легко, дуже швидко і без ускладнень.
 • Шукати і не знаходити малюка уві сні означає, що вагітна марно витрачає свої сили. Їй не варто віддавати стільки часу нежиттєздатною проекту або витрачати енергію на людину, відносини з яким не доставляють радості або завершені.
 • Сонник Міллера пророкує вагітної, яка бачить уві сні хлопчика, благополучне народження дитини наяву і виконання всіх його бажань. Якщо дитина поводиться агресивно, б’є чи лає вагітну жінку, то наяву вона може стати жертвою зради і дізнатися про лицемірство оточуючих. Самої бити хлопчика – знак клопоту, дрібних переживань, суєти. Потрібно тримати свої почуття під контролем і філософськи ставитися до проблем.
 • Сон, у якому вагітна годує малюка грудьми, сприятливий. Її чекає матеріальне благополуччя, грошовий сюрприз і сімейна радість.
Також цікаве:  До чого сниться померла мама жива: тлумачення сну

До чого вагітної сниться хлопчик по сімейному соннику

Вагітність – це особливий стан жінки. Сни про немовлят в цей період природні. За великим рахунком вони нічим не відрізняються від сновидінь, які бачить молода жінка чи дівчина дітородного віку. Саме тому трактувати сни про хлопчика для вагітної слід звичайним чином.

 • Побачити його на руках – до появи в життя якогось нового справи. Як правило, намітки для цього вже є в реальності. Інший варіант – в найближчі дні після сновидіння вагітна жінка загориться якоюсь ідеєю і візьметься за її реалізацію.
 • Іноді вагітної жінка сон про хлопчика-немовля пророкує велике здивування. Якщо вона зайнята в сновидінні тим, щоб дитина не впав, значить. В реальності вона сумнівається в успішному розв’язанні якоїсь справи.
 • Якщо вагітна жінка бачить, що вона тримає на руках веселого, гарного, здорового хлопчика, це дуже гарний сон. Все в житті буде чудово, пологи пройдуть успішно і в строк. Вагітна буде протягом усього допологового періоду щаслива, її чекає достаток і успіх.
 • Якщо ж дитина в сновидінні негарний або хворий, слід поберегтися, звернути увагу на матеріальне становище в сім’ї. Можливо, у чоловіка почнуться проблеми з фінансами або здоров’ям.
 • Таке ж несприятливе значення має сон про хлопчика нагом, голом, замерзлому. Це передвісник нещастя. Інше тлумачення сну більш сприятливо. Вагітна просто хвилюється за те, як пройдуть пологи. Їй слід заспокоїтися і не нервувати.
 • Аналогічним чином трактується сон про хлопчика, який б’ється в агонії. Після сновидіння потрібно звернути увагу на своє здоров’я, не вступати в сумнівні проекти, відмовитися від небезпечних заходів та поїздок. В іншому випадку вагітну чекає страждання, самотність, нужда, крах всіх надій.
 • До чого вагітної сниться хлопчик на руках у годувальниці? До тривалого періоду спокою і повного сімейного благополуччя.
 • Бачити немовля, загорнуте в пелюшки, вкрай несприятливий для вагітної жінки сон. Потрібно дотримуватися велику обережність, не нервувати і взагалі берегтися, так як таке сновидіння може передбачати передчасні пологи. Інше тлумачення сну – хвороба самої жінки або її чоловіка. Якщо є якісь несприятливі симптоми, слід терміново відвідати лікаря.
Також цікаве:  До чого сняться вампіри: тлумачення сну про вампірів