Фарширований гарбуз, запечений в духовці – 4 рецепти з фото

Осінь — найкращий час для приготування різних смачних і корисних страв з гарбуза. Ця сонячна осіння ягода завжди бажана на будь-якому столі. Так, так, не дивуйтеся, саме ягода, причому найбільша в світі. Саме так класифікують її вчені.

І що тільки не готують з цієї чудової рудої красуні і супи, і другі страви, і навіть солодкі пироги, наприклад такі, як знаменитий американський гарбузовий пиріг. Її варять, парять, і запікають. І як би її не готували вона завжди виходить дуже ніжною, ароматною і неймовірно смачною!

А страви з неї люблять не тільки з-за того, що вона дуже смачна і корисна, але ще й тому, що все, що робиться з гарбуза, готувати зовсім не складно. І навіть радісно! Вона своїм рудим сонячним зовнішнім виглядом завжди стимулює до того, щоб готувати з неї тільки смачні страви.

Ось сьогодні ми такі страви і будемо готувати, а саме гарбуз ми будемо запікати в духовці. І зробимо ми це кількома різними способами. Тому що немає нічого смачнішого, ніж фарширована і запечена в духовці гарбуз!