Як приготувати плов – 6 смачних рецептів справжнього узбецького плову

Нещодавно знову готували плов. Чекали на гостей, і хотілося приготувати для них що — небудь смачненьке! А так як це дуже смачне узбецька страва завжди є бажаною за будь-яким столом, то не задумуючись довго, я вирішила його і приготувати.

На мій подив, двоє з присутніх гостей сказали, що вони й самі тепер часто готують його будинку. А на моє приємне здивування, вони сказали, що готують його за моїми рецептами з блогу. Сказали, що нарешті, навчилися його готувати, і тепер у них він завжди виходить без сюрпризів.

Мені це було дуже приємно чути! Адже в даний час у мене вже назбиралося на блозі кілька рецептів, і значить вони є затребуваними. Але у мене в запасі є ще кілька класних рецептів, справжніх узбецьких, привезених з цього сонячного і гостинного краю. Захотілося поділитися ними.

plov

Тим більше, що один з гостей висловив побажання, що непогано було б мати відразу кілька рецептів в одній статті, щоб не витрачати час на пошук. Так, час зараз цінно для всіх.

Ну що ж, виконуючи прохання мого друга, і сама перебуваючи в піднесеному настрої, адже плов не тільки їсти смачно, але і говорити про нього — здорово, я приступаю до сьогоднішнього розповіді.

І почнемо ми, мабуть, з самого затребуваного на сьогоднішній день. Також, пропоную взяти за основу всіх подальших рецептами. В ньому я якнайдокладніше опишу безпосередньо підготовку до процесу приготування, ну і сам процес, звичайно.

Тому, якщо будете готувати по другому, або подальшим рецептами, обов’язково читайте і перший. У ньому все покроково і дуже докладно описано.