Плов з свинини в казані – покроковий рецепт приготування

Вчора їздили в гості до друзів на дачу. І наш близький друг, знаючи моє вміння готувати плов, запропонував мені його приготувати. І хоча я вже на протязі стількох років готую плов, я думала, що зможу приготувати його з закритими очима. Так адже немає, з закритими очима не вийшло. Так як ми були на природі, то й готувати потрібно було теж на природі.

Наш друг майстер на всі руки. Він не тільки з легкістю будує, робить ремонти, майструє все, що йому необхідно в господарстві. Він ще і дуже смачно готує! І спеціально для дачі він змайстрував унікальний мангал із старовинної швейної машинки «Зінгер», самостійно зробив коптильню і піч, для казана з газового балона. І на всьому цьому готує всякі кулінарні смаколики.

Ось на цій печі мені і було запропоновано приготувати плов. Та не простий, а з свинини. Не простий тому, що проживши досить довго в Узбекистані, з свинини плов ми взагалі не готували ні там, ні тут. Ну що ж на печі, так на печі — зі свинини, так зі свинини. Для мене це прекрасний новий досвід.

povar

Плов, приготовлений таким способом можна буде приготувати як на кухні на газовій плиті, так і на природі, на багатті.