Як приготувати смачну тушковану картоплю без м’яса. Покроковий рецепт з фото

В одному з попередніх рецептів я описувала як приготувати смачну тушковану картоплю з м’ясом. Але смачно приготувати її можна не тільки з м’ясом, але і без м’яса. Картопля сама по собі продукт смачний і самодостатній. Тому, якщо загасити її правильно, то вона буде не менш смачна, ніж з м’ясом або куркою.

Особливо актуальна така картопля в пост. Так і вегетаріанці завжди з задоволенням їдять картоплю, приготовану таким способом. Про це я знаю не з чуток. Був час, коли я два роки не їла м’яса. Мабуть мій організм в той час вирішив відпочити від м’ясної їжі і став усілякими сигналами говорити мені про це.

tushenaya-kartoshka

Щоб не мучити свій організм, я з ним погодилася і стала на два роки — вегетаріанкою. А відпочивши, він знову захотів м’ясної їжі. І мені нічого не залишалося, як знову погодитися з ним.

Зараз мабуть те ж саме відбувається з організмом мого сина. Правда він не їсть м’яса вже 6 років. За цей час я навчилася готувати багато вегетаріанських страв. Але ось тушкована картопля стоїть на одному з перших місць у цьому списку.

Тому, якщо Ви вирішили трохи відпочити від м’яса, або є вегетаріанцем з ідейних міркувань, раджу взяти собі на замітку цей рецепт.