Класичний рецепт салату “Мімоза” з рибними консервами

«Мімоза» — листковий салат з рибою і яйцями, готується як на свята, так і на кожен день. Має величезну популярність, і любимо багатьма сім’ями за свою невибагливість в приготуванні.

Не дивлячись на те, що готується такий салат досить легко і швидко, він дуже смачний і поживний. І якщо знати деякі невеликі секрети — виходить ніжним, соковитим і ароматним.

Люблять такий салат і дорослі, і діти. І хоча готують його часто, завжди за святковим столом можна почути таку фразу: «А мені «мімози» покладіть будь ласка». І завжди салатник, де знаходиться цей салат порожніє в першу чергу.

salat-mimoza

До речі, цей салат з’явився відносно недавно, в 70-ті роки, коли особливого достатку продуктів не було.

Точно невідомо хто винайшов його, але зате відомо, що цей салат дуже швидко став знаменитий і завоював серця і столи жителів нашої країни. Він швидко придбав популярність у радянських домогосподарок і навіть на якийсь час витіснив оселедець під шубою і салат Олів’є.

Справа в тому, що салат володіє ніжним яскравим смаком і красиво виглядає і, крім того, готується з простих і доступних продуктів, які можна придбати в будь-якому найближчому магазині: рибних консервів, картоплі, моркви, яєць і майонезу.

Існують звичайно ж варіанти — може не додаватися картоплю і моркву, може додаватись — сир, яблуко, рис і цибулю. Завжди додається консервована риба (сайра, горбуша, лосось, тунець, тріска), яйця і майонез.