Кращі рецепти з картоплі. Картопляні зрази з фаршем

У нашій родині всі просто обожнюють картоплю, абсолютно в будь-якому вигляді. Всі люблять картоплю, запечену в духовці, варену — з вершковим маслом, з оселедцем і квашеною капустою. Завжди із задоволенням їдять свіжоприготоване повітряне пюре. У мене, до речі, вже є замітка з усіма секретами та хитрощами, як таке пюре зварити.

Робимо ми також і котлети з картопляного пюре, і різні картопляні запіканки з начинками , деруни… можна Нескінченно перераховувати наші улюблені картопляні страви.

Картофельные зразы

 

 

І є ще одна найулюбленіша страва, яке у нас люблять усі, від мала до велика — це картопляні зрази з яловичим фаршем. Готується така страва без особливих труднощів, і найголовніше не треба витрачати час на його приготування багато часу. Навіть якщо Ви прийшли додому з роботи, а обід не готовий, то зможете приготувати його за 30-40 хвилин.

Найважче в приготування картопляних зраз з картоплею — це її почистити і потерти на тертці. А з цим вже звичайно впорається будь.

Ну раз ми вирішили приготувати щось смачне, і бажано не витрачаючи на це багато часу, не будемо витрачати час на розмови, а відразу приступимо до приготування. Пропоную Вам покроковий рецепт з фотографіями для зручності приготування.