Курча, фарширований м’ясом і запечений з картоплею

цыпленокКурча, фарширований м’ясом і запечений з картоплею я приготувала сьогодні в перший раз. Рецепт, можна сказати, на ходу придумала. У мене був продукт, з якого треба було приготувати щось смачне і цікаве.

І так, почну спочатку. Напередодні чоловік приніс з магазину чотирьох маленьких курчат. Каже: «Жінки всі брали, кажуть -смачно!» Дивлюся я на них, і думаю «а що ж з них приготувати?» Ні м’яса в них до ладу, ні жиру.

Варити — не буде ніякого навару, смажити — чого ж з них залишиться? І я вирішила їх запекти в духовці на решітці. А щоб були вони посочнее, та пожирніше, вирішила використовувати фарш.

Подмариновала я пару курчат, так і залишила в такому вигляді до вечора. Вирішила приготувати їх на вечерю.

Увечері приходить донька з онукою. А аромат від маринаду стоїть на всю кухню. Побачила онука ципляток, очі в неї спалахнули, так їй захотілося їх спробувати.

Щоб час не втрачати, стала я швиденько тих курчат готувати. Поставила в духовку, хвилин через 10 аромат став такої сили, що вже і чоловік прийшов з питаннями, коли ж нарешті-вечеря.

Загалом за розмовами час швидко пролетів. Дістали ми з духовки деко з курчатами, і ось вони у нас які вийшли гарні.

Накрили стіл, сіли. Їли, так нахвалювали. А тепер пропоную і Вам спробувати. Блюдо вийшло дуже смачне, ароматне і красиве. Ось рецепт: