Курка тушкована з овочами – смачний рецепт

Ми вже готували багато страв з курки, але багато її ніколи не буває. Тому додамо в нашу скарбничку один дуже смачний рецепт. Зізнаюся чесно, він у мене «черговий». Коли зовсім немає часу на приготування їжі, я біжу до найближчого магазину, купую або грудку, або курячі стегна і швиденько готую смачне блюдо.

Звичайно, можна придбати і курячу грудку, але я люблю, щоб тушкована курочка була хоч з невеликою, але кісточкою. Гасити її можна абсолютно з будь-якими овочами. Ось які є на той момент в холодильнику, ті і можна використовувати.

Великий плюс цієї страви в тому, що готується воно без грама масла, тобто у власному соку. І тут важливо визначитися, залишите ви шкіру, або вилучите її, або вилучите, але частково. Якщо шкіру прибрати зовсім, то страва буде повністю дієтичним. Якщо залишити все, то зі шкіри виділиться достатню кількість масла. Особливо, якщо будемо готувати з стегон. І страва вийде кілька жирноватым.

Я завжди прибираю половину шкіри, і ті частини, де скупчилася велика кількість жиру. А решту залишаю. На мій погляд, нехай в тушкованому м’ясі будуть натуральні жири, в цьому випадку від масла можна спокійно відмовитися.

kurica-tushenaya-s-ovoshhami

Сьогодні я хочу поділитися рецептом тушкованої курки з овочами для оригінального і смачного гарнір з рису з пшоном, який виставляла на блозі вчора. І сьогодні обіцяла виставити цей рецепт. Обіцянку виконую, ось його повний опис.