Лечо з болгарського перцю з помідорами на зиму — рецепти пальчики оближеш

Коли мова заходить про лечо, то важко уявити його без помідор. Мені навіть дивно буває, що ця закуска з перцю, кабачків, огірків, і навіть їх стручкової квасолі, а от з томатів її чомусь немає! Вірніше, немає конкретної назви. А адже скрізь саме вони є основним компонентом. Без них не вийде цього дивного смаку і кольору знаменитого і улюбленого багатьма салату.

А ви знаєте, що саме завдяки цим соковитим червоним плодам будь-яка закуска відмінно зберігається. Саме вони є тим самим консервантом, який дозволяє не використовувати оцет і навіть стерилізацію. В томатах достатньо своєї природної кислоти, яка робить салати і заготівлі самодостатніми.

Але не будемо скидати з рахунків і болгарської друга, який грає в цьому співтоваристві не останню роль. Навіть на стадії готування він дає такий аромат страви, що сусіди з вулиці чують його за версту. А якщо готуєш в квартирі, то в під’їзд у цей час краще не заходити. Можна вдавитися слиною!

Так, ці два овоча варті один одного. Кожен не виділяється на тлі іншого, а навпаки, збагачують своїм смаком і ароматом блюдо, в якому чудово сусідять. На блозі мого колеги є кілька смачних рецептів приготування цієї страви. Заходьте, подивіться, вам точно сподобається!