Зелений горошок консервований в домашніх умовах на зиму

Він незамінний в олів’є і вінегреті, без нього не було б казки про справжню принцесу. Цей маленький, молодий і дуже корисний продукт – джерело вітамінів і білка. Друзі, зустрічайте – це зелений горошок!

А як же зберегти намистини рослини так, щоб бац – і він цілий рік радував нас своєю розсипчастість і ніжністю. Такий же свіжий, смачний, з усіма своїми принадами. У цьому вам допоможуть скляні баночки.

Законсервируйте смарагдову смакоту кількома способами: з оцтом, як в магазині, а ще без стерилізації, за дуже простим рецептом з лимонною кислотою, або сіллю з зерненным чорним перцем. І навіть з яскравою морквиною. Всі ці можливості збереження бобової культури неодмінно вам сподобаються і кожна баночка залишить від себе смачне і незабутнє враження.

Швидше дізнавайтеся, де росте справжній горох. Він давно поспів на російських полях або, може, на ваших городах. До того ж стручкова смакота продається і на ринках. Тому швидше мчимо на природу або на базари за смачними і яскравими, просоченими влітку, намистинами, щоб зберегти їх до усього наступного року.