Лечо з болгарського перцю з морквою і цибулею на зиму — рецепт пальчики оближеш

На сторінках мого блогу написано вже багато рецептів на тему лечо. Серед них цей салат ми готували з огірків, кабачків, спаржевої квасолі, і звичайно ж з болгарського перцю. Всі їх відрізняє одне – вони настільки смачні, що цей факт змушує нас з року в рік робити цю заготовку, як можна у великих кількостях.

Раніше, коли ще не було інтернету, ділилися варіантами приготування і записували їх у зошитах. І ось сьогоднішній темі було відведено більше всього сторінок. Як тільки не готували цей салат – тільки з перцем і помідорами, з додаванням інших овочів, з оцтом, лимонною кислотою, зі стерилізацією і без неї.

Кожен з таких салатів зовсім не складний у приготуванні, і тому їх заготовляють завжди із задоволенням. У минулій статті я ділилася дуже смачним класичним рецептом з мінімуму компонентів і витраченого часу. Сьогодні компонентів буде трохи більше, а часу на це піде більше рівно на те, щоб ці овочі почистити.

Рекомендую придивитися до цього способу приготування. Завдяки доданим моркви і цибулі він розфарбовується у дещо інші смакові фарби, смак стає більш багатим і насиченим.

Також цікаве:  Мариновані підосичники — рецепт приготування на зиму