Кабачкова ікра в блендері на зиму — найкращі рецепти

Сезон кабачків у нас зараз досить довгий. Їх починають привозити з півдня ранньою весною, і продаються вони практично до снігу. У багатьох є і свої овочі, вирощені на городньої грядці. Весь цей довгий сезон ми з задоволенням готуємо з ними різні страви. А по осені починаємо робити заготовки – їх теж не мало, це і просто мариновані овочі, і лечо, і салати.

Особливе місце серед заготовок займає ікра. Її на зиму, як правило, готують найбільше. І це зрозуміло, процес приготування як правило не складний, а закуска завжди виходить дуже смачною. Її можна просто мазати на хліб, тости, відкушувати потихеньку і відчувати цей дивовижний смак, запиваючи гарячим чаєм. А можна подавати і з будь-якими гарнірами. З кожним із них вона буде давати відмінне смакове поєднання.

Є багато способів варіння цієї закуски. На блозі вже є серія варіантів на цю тему. Ось цей рецепт взагалі записаний днями, тоді, коли варила першу партію, вона вийшла дуже смачною. Але є у мене ще один улюблений рецепт, за яким варю закуску кожен рік.

Мені подобається смак, він виходить таким, ніби всі овочі тільки що перекрутили і піддали незначної теплової обробки. У них залишається навіть легка хрустинка і зберігається свіжість. А завдяки пробиванні блендером, кожен навіть самий маленький шматочок насичується киснем.

Ще в цьому варіанті я використовую зелень, вона також дає своє забарвлення страви в цілому. Причому не тільки в смаковому плані, але і в прямому сенсі. Втім, все докладно розповім вже в рецепті. Приступимо.