Малосольні огірки — 7 рецептів швидкого приготування в каструлі

У минулій статті ми разом з Вами розглядали, як можна швидко посолити огірочки. Солоні таким способом, вони отримали відповідну назву – малосольні. І не тільки отримали назву, але разом з ним завоювали і народну любов. Не знаю, чи можна знайти хоча б одну людину, який би не любив їх!

Дітлахи із задоволенням хрумтять ними, потихеньку тягаючи з банки; господині готують з ними дуже смачні бутерброди, салати і діляться нескінченними рецептами на роботі. Для чоловіків — це найкраща закуска під міцні напої. І можна з упевненістю сказати, що це закуска і № 1 на літньому столі.

Навіть без всяких салатів і бутербродів, просто виставлені на обідній стіл в тарілці, вони будуть прикрашати і радувати своїм виглядом і захопливим ароматом.

А Ви знаєте, що малосольні огірки містять мінімальну кількість калорій, і їх можна їсти, скільки хочете? Це ніяк не додасть Вам ваги. А ще при швидкому способі засолювання, вони зберігають практично весь наявний арсенал корисних речовин і вітамінів.

Існує три способи засолювання:

  • Найшвидшим способом є — гарячий, ропні спосіб, при якому овочі заливаються розсолом з великим вмістом солі, а іноді і з цукром. Якщо приготуєте їх таким чином ввечері, то вранці їх можна вже буде подати до столу.
  • Існує і холодний ропні спосіб, він також дуже хороший, але чекати готової закуски доведеться трохи довше. А якщо бути більш точним, то 2 — 4 дні, в залежності від розміру плодів і способу соління. Однак, є можливість і прискорити даний метод. І як це зробити, ми будемо говорити нижче.
  • А ще є спосіб так званої сухої засолювання. Вже зрозуміло з самої назви, що розсіл у цьому способі не використовується зовсім. Овочі пересипаються сіллю і перекладаються зеленню. І зрозуміло, що це також не дуже швидкий спосіб. Готовність продукту можна буде спробувати також через 3 — 4 дні.

У всіх способах використовується зелень, часник і перець. А для того, щоб огірочки були хрусткими додається смородиновий, дубовий лист, корінь або листя хріну, який також сприяє збереженню прозорості розсолу і перешкоджає появі цвілі.

Ось на основі цих знань ми і будемо солити, а вірніше «малосолить» наші плоди. Частина швидких рецептів, а точніше 7 варіантів, є вже в минулій статті, а сьогодні розглянемо ще 7, конкретно, як їх солять в каструлі — то є самим затребуваним способом. А є ще стаття, в якій розповідається, як готувати улюблену всіма закуску в пакеті.

Рекомендую обов’язково прочитати перший рецепт, навіть якщо захочете солити овоч іншим способом. У ньому даються корисні поради та маленькі, не менш корисні секрети.

Щоб не повторюватися, вони будуть озвучені саме в першому рецепті, а всі наступні рецепти будуть відображати лише основну суть процесу, що відбувається, без відволікання на деталі.