Мариновані підберезники — рецепт приготування на зиму

Ось і настала середина літа, в цьому році воно досить дощове, і не дуже спекотне. Це найкраща погода для росту грибів. У цьому році їх надлишку в наших лісах. І якщо білі і підосичники (красноголовики) не завжди трапляються, то ось підберезники частенько самі просяться у кошик. Якщо знаєш місця, то їх можна збирати там дуже багато.

Мені подобаються ці представники лісового царства: ростуть вони семейками і тому, потрапивши на гарну галявинку, їх можна набрати відразу з десяток; вони смачні в будь-якому вигляді, хоч суп з них зварити, хоч з картоплею підсмажити, хоч замаринувати, і в заморожуванні вони також відмінно зберігаються.

У сезон, коли йдуть ці сорти, ми завжди їздимо на їх збір, щоб замаринувати. У мене є улюблений простий рецепт, за яким вони виходять чудовими по своїх смакових якостях. І не тільки цей факт є їх плюсом. Приготовлені таким способом гриби відмінно зберігаються. Причому можуть стояти собі до двох років без втрати своїх кращих якостей.

Зазвичай так надовго вони не залишаються, з’їдаються раніше. Але я проводила експеримент, спеціально зберігала пару баночок це час. Після відкриття і зняття проби, було зрозуміло, що вони смачні, як свіженькі. І сьогодні хочу поділитися з Вами рецептом.