Помідори, як діжкові: як засолити томати в домашніх умовах

Літо, літо, ти куди біжиш? Дні тануть, ти до вересня поспішаєш… А разом з часом, дощами і сонцем поспіває і наш урожай. Він покриє яскравими квітами акуратні грядки, що тільки будете встигати збирати вашу гордість.

Томати накриють тазики, столи та підвіконня. Салати вже не «полізли», стиглі й зелені овочі будуть распиханы у всі страви. І що б ще такого приготувати, щоб ваш вогненно-смарагдовий урожай не пропав даремно?

Є одна ідея, яка переростає в кілька. Загорніть томатні плоди в банки одним з улюблених способів зробіть їх малосольними, або приготуйте згідно рецептами «а-ля» бочкові. Ємності з дерева нині розкіш, а ось скляна тара знайдеться у кожного. Наприклад, сховайте в скло червоні плоди в пряної суміші, приготувавши їх в холодному маринаді або заквасьте овочі без додавання оцту.

Дуже смачними будуть соковиті зелені томати в каструлі, в прозорій банці. Існує дуже простий спосіб закваски помідор. І обов’язково спробуйте створити неймовірно закуску по легендарному бабусиним рецептом з аспірином.

Якщо буде дилема, що робити з томатами, ви вже знаєте відповідь. Смачно засолите їх в кристальних баночках. Результат не змусить себе довго чекати!