Салати з огірків на зиму — найсмачніші рецепти Пальчики оближеш

Важко знайти людину, який би не любив салати на основі огірків. І тому цей овоч зараз вирощують у господарствах круглий рік. Купити його в магазині у будь-який час року не становить праці.

Вирощуємо його і ми на своїх дачних ділянках. І ця овочева культура дуже багата на врожаї. Протягом двох-трьох літніх і осінніх місяців вона щедро дарує свої плоди господарям, які всіляко за нею доглядають.

І коли їх стає занадто багато, ми намагаємося зберегти весь свій вирощений урожай, заготовлюючи його на зиму, і закочуючи в банки.

А ось салатів поки приділили небагато уваги, хоча готували вже лечо і корейські закуски. А адже це улюблений спосіб консервації для багатьох сімей. Яких тільки варіантів для цього не існує. І з них дуже важко вибрати самий гідний – всі вони затребувані і смачні.

Тому я особливо не вибираю, а просто коли огірків виростає занадто багато, готую відразу кілька різних варіантів. І сьогодні я хочу поділитися тими рецептами, які я заготовляю кожен рік. Ось і в цьому році вже їх наробила, а також сфотографувала, написала статтю, щоб поділитися всім цим багатством з Вами.