Цвітна капуста на зиму — рецепти пальчики оближеш

Так. Як часто ви говорите це слово, погоджуючись з ним, коханим, колегою або з власними дітьми? Буває, ми шкодуємо про згоду, відчуваючи на собі його наслідки. Або, навпаки, хвалимо своє друге «Я», захоплюючись рішенням і готові ще 1000 разів сказати «так!» з причини радості.

Відмінні емоції, відраду приготування і гордість за себе ви відчуєте, сховавши по банкам на прийдешні холоду корисну, хрустку, та таку гарну кольорову капусту. А в зимову холоднечу, відкривши ласощі на новорічне свято, ви скажете «Те, що треба!» Адже не завжди є можливість придбати свіжий качан, щоб приготувати смачненьке з нього.

Приготуйте страву за рецептом смачного з часником і петрушкою. А ще краще рецептом, де кучерявий овоч подружиться з рудою морквою та спеціями. Вас не залишать байдужим ласощі з додаванням томатів, або овочі в корейському стилі. І, наостанок, я розповім вам про правильної заморожуванню хрусткого страви і поради по його приготуванню.

Ваш овочевий урожай, швидше за все, вже дозрів. Тому пустіть смакоту у справу, красиво, та з турботою розклавши її по банках. Або купіть заповітний овоч в найближчому магазині. Адже зараз гарячий сезон свіжих і натуральних продуктів з грядки, якими гріх не скористатися.

Від створення пряної закусочки душа радісно заволнуется і відповідно почекає моменту її дозрівання в красивому посудині. І тоді страва нагородить вас і близьких багатим смаком, збереженими вітамінами і смачним хрускотом. Швидше вирушаємо у захоплюючу приготування ласого блюда!