Кабачкова ікра з томатною пастою: найкращі рецепти на зиму в домашніх умовах

Днями зайшла в магазин і вирішила поцікавитися, скільки коштує кабачкова і баклажанна ікра. І дуже здивувалася, дізнавшись, що її вартість становить відповідно близько 90 і 140 рублів. Думала, що буде дешевше! Напередодні якраз варила її з баклажанів і чоловік запитав «чи варто так перейматися, якщо можна купити». А потім поцікавився, яка зараз вартість продукту. Ось я і вирішила подивитися.

Але справа навіть не в ціні. Дійсно, не кожен же день ми з’їдаємо її по банку. Справа у смаку, він тут грає вирішальну роль. Звичайно ж, тут не посперечаєшся, свій домашній продукт завжди смачніше, до того ж, що смак можна відрегулювати під свої запити. Хтось любить посолонее, якнайсолодше, кисліші… Всього цього можна домогтися, додаючи смакові добавки, пробуючи продукт на тому, чи іншому етапі приготування.

Сьогодні я хочу поділитися одним зі своїх улюблених рецептів, за яким закуска завжди виходить дуже ніжною, повітряної і буквально тане в роті. Готується вона не складно, хоча часом і терпінням на це потрібно запастися. Я заготовляю її кожен рік. І хоча це не єдиний рецепт, яким користуюся, але саме він подобається моїм домашнім найбільше.

Все розповім докладно і поясню всі нюанси. Що, навіщо і чому. А також поділюся варіаціями, щоб ви не були сильно прив’язані до одного виконанню. І звичайно ж, запрошую в статтю, де можна буде знайти і інші способи приготування.