Мариновані гриби — найсмачніший рецепт на зиму

Ось вже і середина липня – літо в самому розпалі. Але досить багато дощів і прохолодні ночі, тому в лісах вже з’явилися рижики. Солити їх одним із способів ще рано, якщо тільки зовсім трохи для зберігання в холодильнику. А ось замаринувати саме час. При закручуванні їх залізними кришками, вони спокійно можуть зберігатися і в квартирі де-небудь в коморі, або навіть під ліжком.

І в мене є для цього дуже гарний і смачний рецепт. Він не складний, хоча і вимагає стерилізації. Але зате цей спосіб надійний, він ніколи не підводить. І звичайно ж, основним його достоїнством є те, що гриби, завдяки гарячому маринаду, не втрачають свій колір і виходять просто чудовими.

Відкривши баночку такого делікатесу взимку і відваривши картоплю можна влаштувати для своєї сім’ї прекрасний і ситний бюджетний вечерю. І не треба ніякого м’яса. А гарні грибочки до свята, або на Новий Рік! Така закуска просто незамінна за святковим столом.

Цей чудовий рецепт до мене перейшов від моєї мами. Вона у нас знатна мисливиця за грибами і вміє відмінно зберегти усе зібране. Я довгий час лише солила ці гриби в дубовій діжці, але раз спробувавши їх у мами в маринованому вигляді, тепер завжди заготовляю обома способами. Раджу і вам, дорогі читачі, уважно придивитися до рецепту і обов’язково зробити кілька баночок на пробу.