Омлет – 22 кращих рецепта. Як приготувати простий і смачний омлет

Під словом омлет в кухнях народів світу називається страва з яєць і молока, або ж тільки з яєць. Воно однаково по суті, але відрізняється, як по виготовленню, так і за складом інгредієнтів, і тільки яйця присутні у всіх омлети.

Вважається, що це блюдо французької кухні. Там омлет готується з перемішаних, але не збитих яєць. Як правило, обсмажується він на вершковому маслі з одного боку, поки не загусне, потім, згортається трубочкою або навпіл, так і подається. Перед тим, як згорнути, його можна приправити який — небудь начинкою.

У нас омлет готується з перемішаних, часто збитих з молоком яєць. Запікається він як у духовці, так і в сковороді при закритій кришці, на дуже маленькому вогні, щоб стати більш пишним. Приготовлений таким чином, він стає більш ніжним і соковитим, і як вже говорилося, більш пишним.

Готують омлет і в інших країнах — це і Японія, і Китай, і Італія, і Балканські країни. Коли багато подорожуєш, чи буваєш в різних країнах по роду діяльності, то практично скрізь на сніданок подають омлет. Причому в багатьох готелях його можуть підсмажити кожному на замовлення, хто з чим захоче. Омлет можна замовити з шинкою, ковбасою, зеленню, помідорами. І частенько доводиться постояти навіть в черзі, так як любителів поласувати цим смачним і ніжним стравою буває багато!

omlet

Сьогодні я хочу запропонувати різні варіанти приготування цього улюбленого всіма страви, причому в різних варіантах. А так як омлет люблять у багатьох країнах, то давайте приготуємо їх так, як готують в тій чи іншій країні, ну і у нас звичайно.