Паровий омлет: на водяній бані, в пароварці, в мультиварці

Як приготувати паровий омлет в мультиварці, пароварці, на водяній бані? У чому особливості кожного способу? Розглянемо тонкощі запікання яєць на пару, а також рецепти корисних м’ясних і овочевих омлетів для дитячого та дорослого харчування.

Паровий омлет — страва, рекомендоване для дитячого і дієтичного харчування. Його часто використовують при годуванні дітей від одного року, а також в раціоні людей з хронічними хворобами шлунково-кишкового тракту — панкреатит, гастрит, виразку шлунка. Саме в омлеті, приготовлена на пару, максимально зберігаються всі корисні речовини страви з яєць — вітаміни групи В, А, D, Е, лютеїн, лізин, аргінін, аспарагінова кислота, фолієва кислота та інші.

В паровому продукті відсутні канцерогени, шлаки, велика кількість холестерину і калорій, завдяки чому страва підходить для профілактики ожиріння, передчасного старіння і захворювань серцево-судинної системи людей старше 45 років. Будучи основою правильного харчування, омлет часто присутня в складі білкових дієт для схуднення.