Дієтичний омлет: рецепти швидкого сніданку

Коронною стравою всіх, хто стежить за своєю фігурою можна сміливо назвати омлет. Готується він швидко і з мінімальної кількості інгредієнтів. Як приготувати дієтичний омлет пишним, смачним, з додаванням овочів, сиру і з малою кількістю калорій.

Омлет — знахідка для тих, що худнуть

Омлет — французьке слово. Але в наших краях готують страву зовсім не як у Франції. Молоко і воду до яєчні не додають. Французи не накривають блюдо кришкою для пишноти. Їх традиційний рецепт — плоский омлет, складену конвертом з овочами всередині. В інших країнах збита яєчня також популярна. В Іспанії вона називається тортилья, в Італії — фрітатта.

Більшість жінок, що стежать за своєю фігурою, задаються питанням, чи можна їсти омлет на дієті? Не просто можна, а й потрібно. В правильному харчуванні один з найважливіших моментів — повноцінна їжа на сніданок. Їжа з ранку повинна бути ситною, корисної і швидкого у приготуванні. Омлет або яєчня — ідеальний варіант.

Найбільш калорійні продукти повинні використовуватися на сніданок або обід. Якщо перший повноцінний прийом їжі, а не перекус, то на вечерю організм не потребує зайвих калорій. У курячому яйці 150 ккал, у білку — 18 ккал. Для суворої дієти підійде білковий омлет. Як бачите, навіть сніданок може стати низькокалорійним. До того ж у раціоні тих, що худнуть повинна переважати білкова їжа. Тоді жир спалюється швидше і з’являється фундамент для м’язової маси.

Омлет — корисне і швидке в приготуванні блюдо з яєць. В них містяться білки, жири і вуглеводи, амінокислоти та мікроелементи, вітаміни В2, В6, В12, D і Є. Багатий склад потрібних для організму речовин підтримує в нормі імунну систему, покращує стан шкіри і роботу травного тракту. Але з-за великої кількості вмісту холестерину в день рекомендується з’їдати не більше 3-4 яєць. Тому тим, хто дотримується правильне харчування, омлет можна їсти кожен день.