Пиріг з м’ясом в духовці з листкового тіста “Монастирська ізба”

Пиріг з м’ясом «Монастирська хата» — дуже смачний і красивий пиріг з усіх, які тільки можна собі уявити. Цей пиріг незмінно привертає погляди всіх гостей за столом. А скуштувавши його, завжди чуєш стільки слів захоплення.

З вигляду здається, що складно створити таке пишність. Але це тільки з вигляду, насправді нічого складного у приготуванні цього пирога немає. Ми вже готували схожий пиріг зі шпинатом — це грецька спанакопіта. І хоча начинка і форма у нього дрругая, але принцип один і той же.

Найскладніше — це знайти тісто філо. Воно на жаль в наших магазинах не так часто зустрічається. Але я знайшла, воно практично завжди є в магазинах Metro. Там я його тепер і купую. Швидше за все його можна знайти і в інших великих супермаркетах. Тим більше, що є ще дуже цікаві рецепти з використанням цього тесту.

Це прісне, дуже тонке, витяжний тісто, продається пластами з 10 шарів. Використовується в середземноморській кухні. Грецьке слово Phyllon означає «лист». Шари тіста можуть бути тонкими як папір, або товщиною кілька міліметрів.

Тісто практично завжди продається в замороженому вигляді. З нього печуть багато страв середземноморської кухні, в тому числі і східну солодкість пахлаву.

Перед випічкою тісто потрібно розморозити, і кожен пласт змастити топленим маслом, в нашому випадку будемо змащувати яйцем.

pirog-s-myasom

Але якщо Ви не змогли знайти тісто філо, то можна зробити м’ясний пиріг «Монастирська хата» з листкового тіста, млинців або лаваша. Звичайно це вже буде не зовсім такий пиріг, як треба, але все одно буде смачно. І Ви зможете здивувати Ваших гостей оригінальністю виконання.