Сирна запіканка з родзинками: рецепти в духовці і мультиварці

Рецепт сирної запіканки з родзинками в духовці — «паличка-виручалочка» для матерів малюків, не вживають сир в його чистому вигляді. Навчившись готувати десерт в духовці і мультиварці, можна завжди швидко нагодувати смачним і корисним стравою своїх гостей і домочадців.

Сирна запіканка з родзинками — дуже смачна і збагачена вітамінами. Зміст в ізюмі корисних речовин (вітамінів С, B1, B2, B5, B6, А, кальцію, фосфору, хлору, магнію, бору, заліза) у десятки разів більше, ніж у винограді. Сушена ягода цінується як антиоксидант, заспокійливий засіб, а також продукт, що підвищує рівень гемоглобіну. Родзинки рекомендують в цілях зміцнення імунітету, тому це блюдо особливо привабливо в дитячому раціоні — завдяки і сухофруктам, і багатому кальцієм сиру.

Скільки калорій в сирній запіканці з родзинками? 198 ккал/100 г Калорійність сирної запіканки з родзинками і манкою, з якою страва готується найчастіше, становить 209 ккал. Всі вуглеводи, що містяться в сухофрукті (0,09 г/1 ст. л.) — «швидкі» і легкозасвоювані, тому страву не можна назвати дієтичним, проте воно є прекрасним супутником раціону годуючих жінок, вагітних і дітей.