Соковита запіканка з кольорової капусти в духовці

Один з найпопулярніших способів приготування кольорової капусти — запіканка. Як правильно її приготувати? Рецепти в духовці, мультиварці і мікрохвильовій печі. Готуємо запіканку з фаршем, сиром, морквою. Покрокові інструкції і рекомендації до приготування. Кілька слів про користь цвітної капусти і вплив на наш організм.

Корисні властивості цвітної капусти

Багато хто дивується, чому кольорова капуста білого кольору. Виявляється, в назві йдеться не про фарбуванні овоча, а про те, що він складається з суцвіть. Вирощувати її почали в Сирії, тому раніше її називали сирійської. Капуста дуже корисна і добре втамовує голод. Вона практично повністю засвоюється організмом і є щадним продуктом для шлунково-кишкового тракту.

Відварні суцвіття рекомендують вживати діабетикам, так як капуста приводить в норму рівень глюкози і холестерину. Містяться в ній речовини знижують ризик онкологічних захворювань, нормалізують нервову систему і навіть сприяють боротьбі з ожирінням.

Цвітну капусту їдять в сирому вигляді в салатах, беруть за основу бульйону або кладуть в суп. Також готується запіканка з кольорової капусти в духовці, мультиварці, сковороді і мікрохвильовці. Для приготування запіканки варто врахувати кілька нюансів, і тоді страва буде відмінним.