Гречана каша в мультиварці: просто і смачно!

Які рецепти гречаної каші в мультиварці зможуть прикрасити ваше повсякденне меню? Пропонуємо вам декілька простих рішень з молоком, м’ясом, тушонкою. І рекомендації по вибору, підготовки крупи, які дозволять зробити просту кашу корисним і дуже смачним блюдом!

На Русі здавна варили гречку-ядрицю в печі. Там вона укладена в товстостінний глиняний горщик, настоювалась більше 2 годин. І тільки після цього, присмачений олією і обов’язково гаряча, подавалася до столу. Особлива техніка приготування, яка виключала безпосереднє відварювання, а швидше ловлення під дією пари, розкривала всі грані смаку розкішної гречки. Дійсно, розкішною! Не випадково її так любили і цінували в російській кухні.

Печей сьогодні немає, і варіння крупи перетворилася в стандартну процедуру. Теоретики кулінарії при цьому заявляють, що ми багато втрачаємо. Незважаючи на те, що гречка присутня на нашому столі досить часто, її справжній смак нам не відомий. А розкрити його допоможе мультиварка-скороварка. Діставайте вашу кухонну помічницю Філіпс або Редмонд, і вирушайте на кухню творити!