Пиріжки з картоплею в духовці — простий і смачний рецепт швидкого приготування

Смачні ніжні пиріжки не обов’язково готувати з тіста на дріжджах. Не менш апетитними вони виходять і на кефірі. Ми вже готували на ньому чудову випічку – грузинські хачапурі, узбецькі коржики, біляші. А сьогодні пропоную новий рецепт.

При цьому зробимо на цей раз їх не зовсім звичайними, задамо оригінальну форму у вигляді пампушок, або «кнопочок». Хоча можете звичайно ж, залишити і більш звичну класичну. Адже від зміни цього показника кінцевий результат тут не зміниться. Сам рецепт дуже простий, склад компонентів також простий і звичайний, і навіть бюджеті.

Тісто готується швидко, що називається на раз-два. Потрібно лише перемішати всі компоненти, замісити масу і дати трохи постояти. Воно не примхлива і виходить завжди, в якому б настрої ви не були.

А найбільший аргумент на їхню користь є те, що вони завжди очікувані, їм ради і тому їдять таку випічку з задоволенням. Причому і дорослі, і діти – однаково! Вони, як насіння, розлітаються з тарілки, навіть не встигнувши охолонути до кінця. Буває, що поки печеться друга партія, від першої вже нічого й не залишається.