Рваний пиріг з лаваша з сиром і сиром — простий і смачний рецепт

Коли я вперше приготувала випічку з використанням лаваша для своєї родини, ніхто так і не зміг здогадатися з чого вона. Після розкриття ним секрету основного компонента, всі були здивовані. А коли було сказано, що цей тонкий хліб я ще й рвала, то здивування моїх домочадців не було меж.

Хоча треба сказати, що ми готуємо з таких вірменських коржів і різні рулетики, й навіть оселедець під шубою. Тому здивувати їх важко. Але тут здогадатися було складно. Навіть в розрізі видно, що випічка виглядає ніби вона готувалася з тоненького тесту. Тому всі, хто їв, роздивлялися вміст, намагаючись знайти правильну відповідь.

Дивним для всіх виявився і смак. Якими тільки епітетами його не визначали: ніжний, соковитий, м’який, приємний, чудовий, чудовий… чи Потрібно говорити, що пиріг був з’їдений в рекордний час.

Особливо радує, що готувати таке диво неймовірно швидко і просто. Необхідно лише все перемішати в чаші, потім перекласти у форму для запікання і відправити в духовку. Потім позайматися своїми справами якийсь час і йти пити чай з готової випічкою. Ніякої метушні, ніяких складних маніпуляцій. Для любителів легких рецептів – це справжня знахідка.