Біляші з мясом — дуже смачний домашній рецепт

Я не зустрічала людей, крім вегетаріанців, звичайно, які не любили б біляші. Також знаю таких, які настільки їх люблять, коли їм доводиться їсти в закладах громадського харчування, вони неодмінно їх купують. І не дивляться навіть на те, що в них практично одне тісто, так і те, смажене в великій кількості олії.

М’ясо в таких виробах можна довго вишукувати, але так і не знайти. А якщо і вдається, то зовсім маленьку граммульку… Це не зупиняє любителів. Їм подобається саме відчуття від того, що це страва має таку назву.

Чи То справа, коли печеш їх і смажиш самостійно. Причому хоч в духовці, хоч на сковороді. Це завжди ціле радісна подія. Заводиш тісто, приготувати фарш, і потім вже випікаєш. Запах в такі моменти чути навіть на вулиці. А в будинку, так і словами не описати.

І звичайно ж, ми не шкодуємо м’яса в начинці. Наші вироби виходять пишними, ніжними, стікаючи від соку, повними смаку. Ми вже робили на блозі велику збірну статтю з різними способами готування. А сьогодні я вирішила більш детально зупиниться на цьому варіанті.

Я за нього готую найчастіше. Тісто, звичайно, дріжджове, і на нього йде довше часу, зате вироби не треба смажити в олії, і в цьому їх великий плюс. Ділюся рецептом з Вами.