Пироги з гарбузом — 7 простих і швидких рецептів

Пам’ятаєте казку про Попелюшку? Нещодавно була в гостях у родичів в селі і, після прочитання цієї чарівної історії племінникам, на ранок спостерігала просто уморительную картину. Малюки стояли над величезною гарбузом і старанно махали «чарівною паличкою» над нею. Їм дуже хотілося, щоб помаранчевий гігант перетворився в гарну карету.

На жаль, ми не наділені магією перетворення предметів в бажані об’єкти. Але ніщо не заважає нам посидіти на кухні. Адже з овочів не тільки рагу і овочеві гарніри можна готувати, але і пекти чудові пироги.

Так, не тільки фрукти і ягоди можуть бути начинкою для солодкої здоби. Крім булочок і каш з цим овочем можна насолодитися чудовими суфле, пиріжками, щербетами, варенням і навіть домашнім морозивом. Але захотілося чогось такого, щоб було незвично і смачно одночасно.

На допомогу прийшла стара кулінарна зошит з виписаними колись рецептами. А оскільки «помаранчевої красуні» почистили предостатньо, то відразу ж вирішили випробувати кілька варіантів чудовою випічки.