Різдвяні пряники — 6 покрокових рецептів в домашніх умовах

Новий рік незабаром вступить у свої права. Попереду довгі канікули і звичайно ж яскраве, запашне, палаюче яскравими гірляндами, Різдво!

Кожен зустрічає цю подію по-різному. Проте в честь святого торжества всім хочеться побалувати улюблених чимось особливим і смачним, що приносить не лише задоволення в устах. А, побачивши цей предмет кулінарного мистецтва на столі або ялинці, відразу розумієш, свято прийшов і ваш будинок.

Звичайно ж, це Різдвяні пряники. Вони зачаровують, розчулюють, викликають дитячий захват. І саме вашим малюкам так милий цей десерт. Готується він дуже цікаво. З тіста вирізують різні фігурки у вигляді ангелів, тварин, зірок, дзвіночків і інших красивих форм.

Прикрашається ласощі аж глазур’ю з яєчного білка, лимонного соку і крохмалю. Багато господині в цей час печуть німецькі пряники з шоколадним сиропом і горіховим тестом. Ще незвичайна страва може містити в собі імбир, мед, різні спеції, апельсинову цедру і шоколад. Це солодке заслужено завоює вашу любов.

Святе бенкет підкрадається до нас. Обов’язково підключайте до кулінарної творчості дітей і починайте творити казковий десерт!