Розсольник з перловкою і солоними огірками – смачний рецепт

Розсольник досить популярний в Росії суп. Він є стравою російської кухні, і прийшов він до нас з далекої старовини. Раніше розсольник називався калья, і готувався, як з м’яса, курки, так і з риби. Обов’язково додавався розсіл, солоні огірки, крупа, овочі і велика кількість пряних трав і приправ. Є рецепти, в яких згадується додавання ікри.

Цікаво, що розсольником могли називати не суп , а пиріг, з додаванням розсолу. В одній із записників Н. В. Гоголя можна зустріти: «розсольник — пиріг з куркою, гречаною кашею, в начинку додається розсіл, рубані яйця».

Моя бабуся завжди дуже добре готувала, Робила це з величезним задоволенням, і завжди будь-яку страву виходило у неї на славу. Моя мама перейняла у неї всі корисні навички та вміння. І досі накриває такі столи, що гості диву даються. А адже зараз важко когось чимось здивувати.

Саме від бабусі та мами я навчилася готувати, і найголовніше вони зуміли прищепити мені любов до мистецтва приготування страв. За що їм низький уклін!

rassolnik

Бабуся дуже добре вміла варити суп, розповідала, що її також вчила її бабуся. Ось я і хочу поділитися з Вами цим рецептом. Сподіваюся він Вам сподобається.