Салат на Новий рік 2020, який зметуть зі столу самим першим

Вже багато написано в цьому році рецептів салатів на Новий Рік. Серед них є і зовсім нові, є й такі, які готуєш з року в рік, а також улюблені варіанти, поліпшені і вдосконалені.

Але завжди є ще ідеї, які хотілося б втілити в життя. І я згадала один зі своїх улюблених рецептів, за якими незмінно виходить чудове смачне блюдо. Коли я готую його до якого-небудь сімейного свята, то його з’їдають завжди без залишку. І найчастіше навіть просять добавки.

А ті, хто пробує в перший раз без рецепта не йдуть. Я вирішила на основі тих інгредієнтів, що використовуються вже перевіреному варіанті, приготувати новорічну версію. І зараз можу вже сказати, що все вийшло більш ніж відмінно!

Смак вийшов збалансованим, не «забитим», з новими яскравими нотками. Загалом якраз такий, який із задоволенням будуть їсти абсолютно все. Я дуже стримано додала в нього майонез, і тому блюдо не вийшло жирним. Хоча соус там присутній, але воно сприймається, як ніби воно з категорії «лайт». Жири в ньому не відчуваються абсолютно!

Новорічний салат «Іграшка на ялинку»

Так як репетиція проводилася для найголовнішого свята, то я придумала і відповідне прикраса у вигляді новорічної іграшки. Воно нехитре, але зате дуже швидке. У передноворічний вечір колись буде довго возитися на кухні. А тут все швидко і просто.

А ось і сам рецепт! Коли дочитаєте до кінця, Вас чекає корисний бонус!