Салати на Новий 2020 Рік — 10 простих і незрівнянно смачних новорічних рецептів

Зовсім скоро будемо знову зустрічати Новий Рік – чудове свято, якого чекають і дорослі і діти! А все тому, що свято це чарівний. Він покритий білим снігом, розфарбований яскравими іграшками та гірляндами, він обіймає нас своїми могутніми ялиновими лапами, а пахне мандаринами. Все, як у казці!

А ще це завжди приємна передсвяткова метушня. Подарунки і багато добрих слів і побажань; зустрічі, свята і корпоративи; вибір сукні або костюма; і складання цікавого новорічного меню. А яке ж меню без салату?! Для багатьох саме він є основним блюдом до свята.

За традицією готують їх кілька. І часто через те, що просто не можуть зупинити свій вибір на якомусь одному. Дійсно, це складно! Зараз стільки цікавих рецептів, все хочеться спробувати. Та й смаки у всіх різні, один любить з майонезом, інший без нього. Хтось хоче бачити на столі шарову конструкцію, схожу на шикарний торт, а хтось хоче зробити усе просто і швидко.

Сьогодні, в своїй статті я постаралася врахувати всі побажання. І пропоную вашій увазі ті з варіантів, які я б хотіла бачити на своєму столі (хоча частина їх вже була удостоєна цієї честі). Серед них є зовсім прості, які можна приготувати за 15-20 хвилин. Є й ті, на які часу знадобиться більше, але вони також дуже прості у виконанні. Всі їх об’єднує одне – вони незрівнянно смачні!

Всі салати авторські, мною зроблені і випробувані моєю родиною. Заходьте, вибирайте. Я буду рада, якщо щось вам сподобається!