Салати у вигляді щури або миші на Новий Рік 2020: цікаві і нові рецепти

Вже стало доброю традицією готувати до новорічного свята салати з зображенням символу наступаючого року. І на цей раз – це біла металева Щур. Я вже не перший сезон готую авторські страви з зображенням господині року і зазначила, що ставлення до них неоднозначне. Хтось сприймає їх із захопленням, а деякі навпаки – з великим нерозумінням.

Але перше, набагато більше. Вони з задоволенням готують такі тематичні смаколики, чим неабияк радують своїх домашніх, особливо дітей. Мені не раз вже писали про те, що малюки раніше взагалі не підступалися до салатів. А побачивши зображення собачки, або свинки на тарілці, самі просили покласти їм трохи. Після чого деякі навіть просили добавку.

На мій погляд, тут чимало плюсів. По-перше, можна дати волю фантазії, розкрити в повній мірі свій потенціал. По-друге, компоненти можна вибирати за своїм смаком, і навіть назва салату. Приміром готувати веми улюблений Олів’є, але у вигляді тваринки. Або зробити «шубу» по-новому, а на тарілочку посадити саморобного мишеняти. Варіантів безліч, і з деякими з них я сьогодні поділюся з вами.

Сподіваюся, що вам сподобається!