Салати з авокадо і консервованим тунцем — прості і смачні рецепти

Останнім часом авокадо міцно закріпився на нашому святковому столі. І з кожним роком з’являється все більше рецептів з його застосуванням. Ми також не відстаємо і програємо готувати його в різних варіантах.

Справа в тому, що сам плід має досить нейтральний смак. І тому відмінно поєднується з багатьма продуктами. Хоча він і не є овочем, але прекрасно «дружить» і з м’ясом, і з куркою, і з рибою. І звичайно ж його можна готувати з різними овочами та фруктами.

Він дуже ситний, поживний і корисний. І багато з тих, хто починає використовувати його в їжу, захоплюються ним, і починають шукати рецепти. Пробують готувати одні, інші варіанти, потім дегустують їх, і вирішують залишити рецепт у своїй скарбничці, або спробувати що-небудь інше.

Я також як і всі інші освоюю цей фрукт. І багато з рецептів вже випробувала. Не так давно вийшла навіть велика стаття з добіркою цікавих салатів на цю тему. Серед них є рецепти і для буднів, і для свят. Але найбільше мені подобається поєднання авокадо і тунця. По–перше – це два дуже корисних продукту, а по–друге, вони дуже добре доповнюють один одного, і дуже смачні в співдружності.

І сьогодні будуть рецепти з їх участю в «головних ролях».