Що приготувати з курки. Куряче філе під соусом теріякі з кунжутом

Традиційний японський спосіб обсмажування з використанням солодкого соусу називається в японській кухні тэрияки. В якому ієрогліф тери — означає блиск, а яки смажити. Як зрозуміло з перекладу, спосіб полягає в тому, щоб обсмажити продукт в солодкому соусі до карамелізації цукру, що і додасть блиск готують страви.

Японська кухня має свої відмітні особливості. По-перше, у приготуванні страв використовуються переважно свіжі продукти, обов’язково високої якості. Практично не застосовуються продукти тривалого зберігання», за винятком рису і соусів.

По-друге, в стравах японської кухні прагнуть зберегти первозданний зовнішній вигляд і смак інгредієнтів. Цим японська кухня відрізняється від більшості азіатських, де продукти в процесі приготування нерідко змінюються до невпізнання.

По-третє, величезне значення надається подачі страви, сервірування столу. Існує якась специфічна естетика оформлення як самого блюда, так і столу в цілому.

Страви подаються невеликими порціями, в основному для того, щоб їх зручно було брати паличками, якими і японці їдять. І для того, щоб можна було наїстися і не переїсти.

Тепер, коли ми зовсім трохи долучилися до японської кухні, давайте приготуємо одне з японських страв. І називається воно — куряче філе під соусом теріякі. Готувати його ми буде з власноруч зробленим соусом.

kuricza

Соус теріякі зараз досить легко знайти в магазині. Але раптом хтось не знайшов… або навіть не шукав, а курку під таким соусом захотів приготувати. Тому приготуємо соус самі. Тим більше, що готувати його не складає абсолютно ніяких труднощів.