Стручкова квасоля — простий рецепт приготування замороженої квасолі на сковороді

Бувають такі дні, коли готувати зовсім немає часу або просто не хочеться. Але вечеря в сім’ї ніхто не відміняв. Після трудового робочого дня хочеться не просто перекусити, а з’їсти щось ситне, поживне і смачне. І тоді постає питання, що ж приготувати?

Трапляється також, що і в магазин зайти не встиг, купити швидких продуктів для їжі теж не вдалося. В такі дні виручають домашні запаси. Швидше за все у кожного в холодильнику знайдеться трохи фаршу і які-небудь заморожені овочі. Так от з них можна дуже швидко і просто впоратися із завданням, причому не просто так, а з оцінкою «відмінно».

Сьогодні я хочу з Вами поділитися простим рецептом приготування смачної їжі з замороженої стручкової квасолі і такого ж фаршу. Знадобиться менше години, щоб її приготувати. При цьому весь відведений час не треба буде стояти біля плити. Буде потрібно мінімум витрат, і страва буде готуватися саме. Так-так, по маху чарівної палички.

Я використовую заморожені продукти, але, зрозуміло, що зі свіжих це блюдо можна також приготувати. Також швидко, і головне просто.