Варення з чорниці – 8 простих рецептів на зиму

Ягідний сезон йде щосили. І тільки встигаєш збирати ягоди, та заготовляти їх. Один день заготавливаешь одне варення, інший день — інше. А ягоди йдуть всі разом, і хочеться встигнути приготувати їх за різними рецептами. Адже стільки цікавих варіантів, і кожен їх них краще попереднього.

Два дні я присвятила заготівлі чорниці. Зазвичай завжди самі збираємо її, але ось нині не вродила вона у нас. І тому довелося брати покупну. Благо у нас великий край, і якщо в одному місці щось не вродило, то привезуть з іншого.

Заготовляю я чорницю різними способами. Морожу ягоди цілком, морожу також їх у власному соку і з цукром в товченому вигляді, і звичайно ж готую варення.

У мене є кілька смачних рецептів, якими я хотіла б з Вами поділитися. Всі вони дуже прості, і приготувати з них смачне чорничне частування не займе багато часу. Адже всі ми знаємо, що ягоди ні до чого піддавати тривалій тепловій обробці, щоб не втратити всі дорогоцінні вітаміни, що знаходяться в них.

І ми не будемо цього робити, а навпаки, постараємося максимально зменшити час приготування. Щоб наше ласощі вийшло не тільки смачним, але ще і більш корисним.

Будемо готувати сьогодні і всіма улюблену «п’ятихвилинку», і желейні варіанти, як, тільки з однією чорницею, так і з іншими ягодами. А також приготуємо два види джему, вони також потрібні для запасу на зиму. З ними добре куховарити пироги і додавати в якості прошарку в торти.

Загалом робота нас чекає велика, але приємна. Адже все, що пов’язано з варенням, незмінно викликає самі добрі почуття. Тому запасаємося гарним настроєм і вперед — готувати смачне чорничне частування.