Налаштовуємося на схуднення: треба чи не треба, кому треба і навіщо

Настрій на схуднення: де його взяти і навіщо він потрібен? Найголовніше: як самостійно настроїтися на схуднення і схуднути таки!

Мало кого з «пампушок» не мучить мрія про стрункої фігури і осикою талії.

Саме що мучить, тому що схуднути ну ніяк не виходить.

Ні, з ентузіазмом все в порядку: з понеділка, в крайньому випадку з вівторка «пампушка» завзято береться за справу.

В хід іде важка зброя: яка-небудь забійна дієта типу «мінус сто-п’ятдесят п’ять кілограмів за тиждень».

А що такого? Подружка схудла – раз. Сусідка схудла – два. Соседкина подружка теж схудла – три. І взагалі відгуки в інтернеті гарні, а значить, і я точно схудну. Нехай не на сто п’ятдесят п’ять, але вже на сто двадцять кіло точно.

Схуднення йде успішно. З ранку майбутня модель приймає терапевтичну дозу рекомендованого продукту (так-так, саме листочок салату – звідки ви знаєте?! І ще мензурку кави, зрозуміло) і з задоволенням дивиться у дзеркало: не проявилася талія.

До обіду стає ясно: не проявилася. Листок салату дає про себе знати страшними голодними криками, які «пампушка» терпить рівно до семи вечора. І вже тоді з неспокійною совістю приступає до того, чого вожделела весь довгий день. Просто кажучи, накидається на їжу і змітає все, що не пріколочено до сковорідках, поличках і шафок.

Наївшись, вона мучиться докорами совісті, звичайно. Мрія про красивої талії і струнких м’язистих стегнах повертається, але вже без чудесного ореолу. Наступні спроби схуднути чекає та ж сумна доля. Неважливо, скільки часу дівчині вдається протриматися: тиждень, два тижні. Все закінчується черговим зривом, і поступово мрія замість ентузіазму починає викликати ненависть.

А все чому? Не було спочатку правильного настрою на схуднення.

Настрій на схуднення: навіщо все це потрібно?

Нічого не вийде, якщо немає чіткого уявлення про цілі зниження ваги. Схуднути «просто так» не можна, тому що підсвідомість сильніше будь-якого миттєвого бажання. З кожною новою невдалою спробою схуднути зростає розчарування, відчай, злість, апатія. У кого все закінчується депресією, а хтось махає на все рукою: так пішло воно все до дієтологів, який народилася, таким і залишуся.

Все б добре, та тільки мало хто народжується товстим – товстим ми всі стаємо. Найчастіше з-за ліні і потурання поганим звичкам. Саме тому так важливий психологічний настрой на схуднення. В ньому, а зовсім не в дієтах і фітнес-центрах, причина і успіхів, і невдач.

Ентузіазм проходить швидко, а от чітке дотримання своєї мети, нехай не семимильними кроками, – запорука стрункості і гарного самопочуття. Це як зі зрадою: у жінок вона в першу чергу пов’язана з психікою. Чоловік зраджує тілом, а душею жінка, і тут вже нічого не можна вдіяти. Тому перш ніж кидатися на чергову похудательної вітряний млин, потрібно чесно запитати себе:» а воно мені треба?

Також цікаве:  Капуста для схуднення
Загрузка...

Настрій на схуднення: цілі кидка з стрункості

Якщо немає мотивації, всі спроби скинути вагу марні. Максимум, що вийде зробити, так це позбавитися від декількох кілограмів на жорсткому раціоні. Але як тільки двох — або тритижнева катування закінчиться, все повернеться на круги своя.

Настрій на схуднення – наріжний камінь будь-якої дієти. Мало розрахувати калорії, підібрати дієту, купити абонемент у басейн або тренажерний зал. Набагато більш важливо точно знати, яка мета схуднення. Чесно кажучи, це перше, що потрібно зробити. І найважливіше.

Цілей насправді не так багато:

• отримати чоловіка;

• отримати роботу;

• одужати;

• народити дитину.

Можна завуалювати ці прості і зрозумілі речі більш романтичними (і лицемірними). Скажімо, моя мета – стати улюбленою; подобатися оточуючим і собі, купити ось це чудове плаття і ще он той мікроскопічний купальник. Якщо чесно відповісти собі на питання «а навіщо?», все встане на свої місця.

Повним людям важко знайти гідну роботу і створити сім’ю. Повній жінці важче завагітніти. Повнота призводить до появи захворювань, які несуть реальну загрозу життю. Безумовно, буває і навпаки: хвороба стає причиною зайвої ваги. Але рідше.

Тому, наважуючись на схуднення, жінка повинна бути готова до обмежень не заради когось, а заради себе. Перший мотив – любов. Схуднути для чоловіка – да ладно! З чоловіком вже все зрозуміло. Тисячі жінок скаржаться на те, що чоловік втратив до них сексуальний інтерес. Сідають на дієту. Починають ходити в спортзал. Багато доходять до фінальної сцени зваблення власного чоловіка? Одиниці, тому що саму жінку все влаштовує собі. А от схуднути для коханця – це реально, причому швидко і без всяких жертв. Кохання творить чудеса.

Другий мотив – здоров’я. Якщо хочеться жити, причому повноцінно і щасливо, будь-яка дієта здасться милою дрібничкою порівняно з лікарняним ліжком або цвинтарним горбком. Ніякої особливої мотивації не знадобиться, тому що буде сформований чіткий цільовий настрій на схуднення.

Тепер залишається вирішити, худнути або не худнути. Для початку перевіримо волю. Припустимо, жінка вирішила серйозно знизити вагу. Не треба починати з понеділка, діяти треба негайно. Що зробити? Та хоча б залишити в тарілці половину порції недоторканою. Після їжі прислухатися до себе: що відчуваєш? Легкість і радість – ознаки потрібного настрою на схуднення. Злість і невдоволення – знак того, що повної готовності відбити себе у жиру і ліні поки немає.

Настрій на схуднення: чи можна уникнути зриву?

Неможливо схуднути, якщо сприймати все, що відбувається з негативними емоціями, бачити в дієті покарання, а в людях, не відмовляють собі ні в чому, ворогів. Роздратування і злість – ознаки слабкості, невпевненості в собі. Настрій на схуднення полягає зовсім в іншому. Потрібно усвідомити, що міняти доведеться не раціон, а все життя, у тому числі звички. По-іншому просто не вийде.

Також цікаве:  Метаболічна дієта

А ось допомогти собі уникнути зривів можна. От що треба зробити.

1. Поставити реальну мету. Не «я хочу схуднути до літа», а «мені потрібно схуднути на десять кілограмів». Як швидко піде схуднення, точно невідомо. Тому можна планувати якісь загальні темпи схуднення. Скажімо, безпечно і фізіологічно втрачати один-два кілограми на тиждень (залежно від початкового ваги).

2. Вибрати дієту. Це дуже важливо, тому що неправильно підібраний раціон неминуче призведе до зриву. Наприклад, якщо у вас немає реальної можливості вечеряти в шість годин вечора, не варто починати дотримуватися систем живлення, в яких це один з головних принципів. Якщо раціон включає яйця, гречку, апельсини та ін., а у вас на них алергія або просто стійке відраза, кому вона потрібна, ця дієта?

3. Передбачити протягом усього курсу схуднення приємні для тіла і душі моменти. Це може бути професійний салонний догляд за тілом та обличчям (щоб шкіра не обвисала від втрати ваги, а на обличчі не з’являлися зморшки), лазня і сауна з подружками, відвідування масажного салону, шопінг. Якщо спілкування приносить задоволення, можна придбати абонемент на групові програми, знайти нове хобі або повернутися до колишнього. Задоволення від їжі потрібно замінити задоволенням іншого роду, і за рахунок адекватної компенсації виключити саму можливість зриву.

4. Спробувати настрій на схуднення за методом Ситіна. Афірмації можуть бути досить дієвим методом, який реально допомагає худнути і не зриватися. Головне не віра, а впевненість.

5. Викинути з холодильника все, що може перешкодити дієті. Якщо ви живете з сім’єю, не бійтеся просити родичів про допомогу: нехай кілька найважчих для худеющей жінки днів вони будуть більш стримані у своїх харчових пристрастях. Вибравши дієту, купіть продукти на весь тиждень, розпишіть точно свій раціон на кожен день і точно дотримуйтесь плану. Ніяких спокус!

6. Зробити знімок в купальному костюмі в перший день схуднення. Повторити кадр через місяць, не раніше. Чудові візуальні зміни мотивують так, що зриватися не захочеться. І пам’ятайте, що орієнтуватися слід не на втрату ваги, а на обсяги тіла і самопочуття. Застегнулась пуговка на старому піджаку? Зникла задишка? Значить, все йде відмінно, навіть якщо індикатор підлогових ваг застиг на одному місці.

Зривів уникнути реально і не так складно, як може здатися. Однак без відповідного настрою на схуднення не обійтися.

Також цікаве:  Хулахуп для схуднення

Настрій на схуднення: при чому тут Місяць?

Починаючи дієту, обов’язково враховуйте фізіологію організму. Це допоможе підтримці позитивного настрою на схуднення. Будь-яка жінка знає, що перед критичними днями апетит може бути просто звірячим. До того ж організму і так непросто, навіщо травмувати його харчовими обмеженнями та психологічними заборонами? Краще дочекатися закінчення місячних і з новими силами починати нове життя.

Починаючи схуднення, не забудьте звіритися з Місяцем, це може виявитися дуже до речі. Важливий момент: схуднення йде легше, якщо починається в період ущербної Місяця. Худне місячний диск – жінка худне. Все логічно, якщо згадати про величезний вплив супутника Землі на людський, особливо жіночий організм. Так що починати дієту потрібно не з понеділка, після повного місяця. Так простіше.

Третій момент, який теж непогано мати на увазі, – сезон. Навесні і влітку скидати вагу набагато легше і простіше. Навесні хочеться оновлення, влітку жарко, не до їжі, так і з фруктами-овочами легше. Взимку організм схильний до набору кілограмів, тому стартувати в жовтні-листопаді небезпечно: настрій на схуднення не буде таким сильним, як у квітні або травні.

Настрій на схуднення: навіщо фіксувати результат?

Відмінний спосіб зберегти мотивацію і настрій на схуднення – вести щоденник.

Навіщо це потрібно? По-перше, він допоможе реально оцінити харчову поведінку. Записуючи, чого і скільки з’їдено в день, можна скласти повноцінне уявлення про раціоні, його калорійності, побачити похибки, які заважають схуднути.

Друга задача похудательного щоденника – фіксувати досягнуті результати. Запишіть, з яких параметрів почалася історія: зріст, вага, обсяг грудей, талії, живота, стегон, колін. Вкажіть кінцевий вага – вашу мету. Потім фіксуйте проміжні (краще щотижневі) результати. Коли ви реально побачите, що вага падає, з’явиться додатковий стимул, і процес піде ще простіше і веселіше.

Діліться з щоденником своїми планами на майбутнє. Якого розміру купальник вам доведеться купити після схуднення. Як зміниться гардероб. Куди хочеться піти у відпустку. Все це теж маленькі, але важливі сходинки до стрункості.

Не обов’язково вести паперовий щоденник. Сьогодні є десятки мережевих ресурсів, які дозволяють робити це в електронному вигляді. Більш того, в мережі можна знайти підтримку, вступивши в групу по схудненню. Разом долати проблеми простіше, тому не бійтеся спілкуватися, ділитися переживаннями, досягненнями, підтримуйте інших, допомагайте їм настроїтися на схуднення.

Пам’ятайте: темна ніч перед світанком. Якщо ви всерйоз вирішили змінити своє життя, то перешкодити вам ніхто не зможе. За зайвою вагою ховається біль, неспокій, депресія, самотність.

Так потрібно чіплятися за все це? Уявіть, наскільки прекрасна, вільна і легка стане ваше життя всього лише через кілька місяців. Вірте в себе, тому що тільки ви, ваша любов, ваше щастя насправді мають значення.

Загрузка...