Азу по – татарськи з солоними огірками, покроковий рецепт з фото і відео

М’ясо з картоплею — одне з найбільш улюблених і поширених поєднань в кухнях усього світу. Як би не готували ці два продукти разом, завжди виходить смачно і ситно! І тому велику популярність і любов отримали такі блюда, як печеня з картоплею, мусака, запіканка, зрази…. Цей список можна продовжувати нескінченно.

Сьогодні будемо готувати традиційну татарська страва під назвою азу — страва ситне, смачне, ароматне і корисне!

Готувати його не складно, тим більше, якщо є хоч маленький кулінарний досвід. Але навіть якщо такого немає, то я Вам гарантую, що у Вас все вийде з першого разу. І всі, кому пощастить спробувати це блюдо у Вашому виконанні, просто ахнуть від захвату.

Що ж це за страва? По суті, це м’ясо — яловичина, баранина, рідше курка з картоплею, помідорами і солоними огірками, достатньо в гострому виконанні. Можна звичайно ж приготувати його і з свинини, але в оригіналі це не вітається, так як батьківщиною страви є місцевість, де проповідується іслам. А в цій релігії не вживають свинину.

Це класичний варіант приготування, який можна збагачувати наприклад морквою, болгарським перцем, молодим кабачком. Тобто рецепт можна варіювати у відповідності з сезоном, наявністю продуктів і смаковими уподобаннями.

azu-po-tatarski

Нарізка інгредієнтів також може бути різною — брусочками, великими кубиками, шматочками. При цьому всі інгредієнти намагаємося нарізати однієї форми і приблизно одного розміру, щоб страва не тільки смачним, але і виглядав презентабельно.

Особливістю приготування є те, що всі інгредієнти спочатку обсмажуються, причому все по — окремо. А потім всі вони гаситься, вже в певній послідовності. Страва може готуватися з великою кількістю рідини, або з меншою, в залежності від переваги готування.

І якщо Вас зацікавив даний рецепт, то щоб не витрачати Ваш час перейдемо до рецепту.