Баклажани по корейськи на зиму, самі смачні рецепти з фото

Сезон заготовок в самому розпалі. Треба встигати переробляти і заготовляти на зиму те, що виросло у нас на дачних ділянках. Ми з Вами вже багато чого приготували. І огірки, і помідори, і кабачкову ікру. Але хочеться також приготувати смачні салати на зиму із заморських овочів. До таких відносяться баклажани.

Хоча і у нас зараз можна виростити. І я вирощую, але не в таких масштабах, щоб ще й заготовляти. Так, поїсти, цілком вистачає. А ось для заготовок, баклажани я волію купувати ті, що привезли з південних країв.

А знаєте, як здорово мати безліч заготовок на зиму. А баклажани — це взагалі щось особливе! Відкриєш баночку, і будь ласка — це тобі і закуска, і салат, і гарнір, і просто дуже смачне самостійне блюдо. Це просто «паличка — виручалочка». Навіть просто відварити картоплю і відкрити таку баночку — ось смачна вечеря і готовий!

Звичка заготовляти баклажани численними способами залишилася ще з тих часів, коли жили в Узбекистані. Зараз живемо на Уралі, але від звички не відмовляємося. Заготовляємо їх і тут у повному обсязі. І один з улюблених рецептів — це баклажани по-корейськи. Рецептів кілька, і один смачніше іншого. Мені важко було вибрати, який з них найбільш смачний, і тому я їх опишу всі, які знаю. А Ви вже вибирайте самі.

baklazhany-ovochi

В Узбекистані жило багато корейців. Вони готували свої дивовижні салати, і продавали їх на ринках. А ми з задоволенням їх купували. Але купувати було недешево, і стали вчитися робити все самі. Чамчу, «морковчу» навчилися робити досить швидко, і в кожній родині робили їх на свій лад. А ось рецепт салатів було дістати важче. Важче — це не значить неможливо! Діставали і готували. І готуємо по сей день! А от сьогодні поділюся рецептами з Вами.