До чого сниться місяць: тлумачення сну

До чого сниться повний місяць: що кажуть сонники Міллера, Нострадамуса, Ванги та інших. Тлумачення снів про місяць

Прогулянки під місяцем – у більшості людей відразу виникають романтичні асоціації, пов’язані з любовними пригодами, і пристрасними почуттями.

Але далеко не всі знають, що означає поява місяця уві сні.

Отже, до чого сниться повна місяць: саме цій цікавій темі буде присвячено цей матеріал.

До чого сниться повний місяць

Для більш точного трактування такого сновидіння слід звернути увагу на деякі особливості сну, його сюжет, але найголовніше, в якому вигляді постав перед вами цей супутник Землі: це була повна місяць чи молодий, режущийся місяць. Для початку розглянемо найбільш часто зустрічається сон подібного плану, а саме повний місяць.

1. Місяць у сні – це провісник зустрічі привабливого незнайомця для самотньої жінки. Цілком ймовірно, що ця зустріч стане доленосною, і жінка знайде для себе надійного супутника життя. Крім цього, повний місяць у сні – дуже хороший знак для людей, що ведуть бізнес, адже він може передвіщати успіх і розвиток у справах.

2. Якщо вам приснилася повний місяць, має незвичайний відтінок світіння – це ознака того, що вам варто було б більше уваги приділяти своїй другій половинці. Інакше ваші стосунки можуть потерпіти крах при першій же серйозній сварці.

3. Сон, в якому вам приснилося повний місяць – це символ, що повністю відображає вашу цілісність і унікальну співзвучність вашого внутрішнього світу. Іншими словами, ви живете в повній гармонії зі своїм фізичним і духовним «я».

4. Також поява у вашому сновидінні повного місяця свідчить про вас як про людину, яка абсолютно довіряє своїй інтуїції;

5. Якщо вам з’явилася дуже яскрава, нічим не затемнена місяць – це провісник позитивних новин, які приведуть ваше життя до сприятливих змін і відмінним перспектив у майбутньому;

6. Бачити темну місяць уві сні – це поганий сон, який свідчить про те, що у вашому житті скоро настане чорна смуга, очікуйте ряд негативних звісток і подій, тому в цей період слід бути особливо пильним.