До чого сниться помада: тлумачення сну про помаду

До чого сниться помада? Основні тлумачення: до чого сниться помада в тюбиках, на губах або на одязі

Бути красивою і яскравою прагне кожна дівчина.

Помада стала кращим помічником у створенні яскравого і незабутнього образу, але до чого сниться помада?

Варто розібратися.

До чого сниться помада – основне тлумачення

Сни – особливий світ, завдяки якому можна зрозуміти події минулого і почути відгомони майбутнього. Кожна дівчина особливо уважно ставиться до свого образу в сновидінні, вона придивляється до свого зовнішнього вигляду, до свого самопочуття. Особливу увагу представниці слабкої статі звертають на макіяж, особливо якщо він яскравий і помітний.

Варто відзначити, що якщо уві сні дівчині присниться, як вона намагається змінити свій образ, як вона купує нову яскраву помаду – значить їй давно пора щось змінити у своєму житті наяву. Пора насправді освіжити свій образ – це додасть їй впевненості і відкриє нові можливості познайомитися з гідним чоловіком.

Якщо уві сні ви довго і скрупульозно підбираєте собі тон помади – то наяву ви також будете скрупульозно ставитися до своєї другої половинки. Якщо у вас такої немає – ви будете довго і впевнено перебирати між кавалерами. Все залежить від того, яку саме помаду ви в результаті виберете:

• Якщо це буде яскрава помада – ви зробите правильний вибір у бік романтичних і пам’ятних відносин;

• Якщо яскравий тон обраної помади вам не подобається в результаті – ви розчаруєтеся у своєму обранцеві;

• Якщо ви вибрали не яскраву помаду, але при цьому задоволені – ви прихильниця розміреного життя – її ви отримаєте;

• Якщо ви вибрали помаду холодних відтінків і не хочете користуватися нею, або не отримуєте від цього задоволення – вас чекає самотність і вибір у бік самотності ви зробите самі.

Якщо вам присниться, як ви краситесь помадою – ви сильно здивуєтеся наяву. Диво це буде таким же, як і ваші емоції під час сну. Якщо вони яскраві – то значить, ви будете здивовані приємним, яскравою подією. Якщо ж вас долає смуток – варто чекати сумних звісток, і притому здалеку.

У деяких сонники помада уві сні тлумачиться як імовірність швидкого побачення. При цьому не обов’язково, що на побачення вас запросить новий кавалер – це може бути ваша друга половинка.

Якщо вам присниться, що ви вкрали помаду – наяву ви позаритесь на чуже сімейне щастя. Але не варто розраховувати на те, що ви отримаєте ідеальні відносини в підсумку. Чуже горе не буде запас вашим новим відносинам.