До чого сниться помада: тлумачення сну про помаду

До чого сниться помада? Основні тлумачення: до чого сниться помада в тюбиках, на губах або на одязі

Бути красивою і яскравою прагне кожна дівчина.

Помада стала кращим помічником у створенні яскравого і незабутнього образу, але до чого сниться помада?

Варто розібратися.

До чого сниться помада – основне тлумачення

Сни – особливий світ, завдяки якому можна зрозуміти події минулого і почути відгомони майбутнього. Кожна дівчина особливо уважно ставиться до свого образу в сновидінні, вона придивляється до свого зовнішнього вигляду, до свого самопочуття. Особливу увагу представниці слабкої статі звертають на макіяж, особливо якщо він яскравий і помітний.

Варто відзначити, що якщо уві сні дівчині присниться, як вона намагається змінити свій образ, як вона купує нову яскраву помаду – значить їй давно пора щось змінити у своєму житті наяву. Пора насправді освіжити свій образ – це додасть їй впевненості і відкриє нові можливості познайомитися з гідним чоловіком.

Якщо уві сні ви довго і скрупульозно підбираєте собі тон помади – то наяву ви також будете скрупульозно ставитися до своєї другої половинки. Якщо у вас такої немає – ви будете довго і впевнено перебирати між кавалерами. Все залежить від того, яку саме помаду ви в результаті виберете:

• Якщо це буде яскрава помада – ви зробите правильний вибір у бік романтичних і пам’ятних відносин;

• Якщо яскравий тон обраної помади вам не подобається в результаті – ви розчаруєтеся у своєму обранцеві;

• Якщо ви вибрали не яскраву помаду, але при цьому задоволені – ви прихильниця розміреного життя – її ви отримаєте;

• Якщо ви вибрали помаду холодних відтінків і не хочете користуватися нею, або не отримуєте від цього задоволення – вас чекає самотність і вибір у бік самотності ви зробите самі.

Якщо вам присниться, як ви краситесь помадою – ви сильно здивуєтеся наяву. Диво це буде таким же, як і ваші емоції під час сну. Якщо вони яскраві – то значить, ви будете здивовані приємним, яскравою подією. Якщо ж вас долає смуток – варто чекати сумних звісток, і притому здалеку.

У деяких сонники помада уві сні тлумачиться як імовірність швидкого побачення. При цьому не обов’язково, що на побачення вас запросить новий кавалер – це може бути ваша друга половинка.

Також цікаве:  До чого сняться апельсини: тлумачення сну про апельсини по соннику

Якщо вам присниться, що ви вкрали помаду – наяву ви позаритесь на чуже сімейне щастя. Але не варто розраховувати на те, що ви отримаєте ідеальні відносини в підсумку. Чуже горе не буде запас вашим новим відносинам.

До чого сниться помада по соннику Міллера

До чого сниться помада? У соннику Міллера сказано, що такий сон може обіцяти приємні новини і известия. Якщо молода незаміжня дівчина уві сні фарбує губи помадою – вона рішуче налаштована на пошук чоловіка всього свого життя. Головне – не довіряти сліпо представникам протилежної статі, так як вони можуть її обманути, скориставшись довірою.

Якщо дівчині присниться, що вона фарбує губи червоною або червоною помадою – їх відносин з її хлопцем не вистачає спонтанності і пристрасті. Якщо їх терміново не додати в особисте життя – відносини вичерпають себе.

Якщо дівчині присниться, як вона вибирає помаду з подружками – їй варто бути акуратною зі своїм оточенням, можливо в ньому причаївся ворог, заздрісник. При цьому сон може вказувати не тільки на ворога жінку, але і на ворога чоловіка.

До чого сниться помада по соннику Фройда

Червоний колір помади сонник Фрейда з’являється з-за того що дівчина сама по собі дуже пристрасна і потребує такого ж чоловіка. Чоловікові, який би став не тільки її опорою, хорошим варіантом для створення сім’ї, але й вірним другом.

Якщо чоловікові сниться, як його дівчина в магазині вибирає помаду – наяву він може стати свідком її зради, зради. Якщо крім усього іншого його дівчина купує помаду разом зі своїми подружками – наяву вона буде багато розповідати про їхні стосунки друзям, що викличе скандал. Так просто скандал не закінчиться, і в результаті нього відносини можуть бути розірвані.

Якщо дівчині присниться, як вона втратила помаду і довго шукає її у себе в сумочці – їй потрібно заглянути в свої таємні бажання і реалізувати їх. Якщо вона свої бажання не реалізує – вона упустить хорошу можливість стати щасливою в особистому житті і шлюбі.

Також цікаве:  До чого сниться палаючий будинок: тлумачення снів

До чого сниться помада з іншим сонникам

В езотеричному соннику сказано, що помада сниться до прагнення когось спокусити. При цьому червоний, червоний колір помади вказує на агресивність саме вашу. Не варто жорстко добиватися цілей – іноді це невиправданий ризик. Якщо уві сні ви дуже довго фарбуєте губи помадою – вам варто бути уважніше до своєї самооцінці, вона явно страждає з-за вашого способу життя.

Якщо вам присниться, як ви забруднили одяг помадою, то наяву вас хтось очорнить, ваша порядність буде поставлена під питання. Не варто так сліпо довіряти людям – вони будуть користуватися вашою довірою, навіть близькі друзі.

В життєвому соннику зазначено, що помада є дівчатам як символ таємних знань і таємного наміру. Якщо дівчина прикрашає уві сні губи помадою – вона зберігає в собі безліч таємниць і загадок. Їй потрібно бути чесною зі своїми рідними та близькими людьми. Так, безумовно, в ній повинна бути загадка, але це не означає, що варто все приховувати від оточуючих.

Якщо помада саме яскраво червона – жінка не впевнена в своїй привабливості. На це вказує той факт, що саме уві сні вона хоче виглядати більш привабливо, пристрасно. Їй варто і в житті змінити свій вигляд, щоб привабити чоловіка.

Купувати на ринку дешеву губну помаду – ви брешете, і навколишні вас люди про це знають. Ви повинні перестати створювати собі фальшивий образ і стати справжнім, чуйною людиною.

Якщо ж сон про придбання помади приснився чоловікові – він розраховує на швидку зміну відносин зі своєю половинкою. Ці зміни повинні носити позитивний характер. Можливо, навіть буде зроблено пропозицію руки і серця.

Якщо жінці сниться, що помаду вона втрачає – вона з-за свого примхливого характеру втратить багато чого в житті, можливо, навіть сім’ю. Що варто зробити в даній ситуації? Стримати запал і перестати звинувачувати навколишніх у всіх смертних гріхах.

В сонник Дмитра та Надії Зими сказано, що губна помада, побачена у сні – всього лише символізує бажання стати більш привабливою для оточуючих. Варто оцінити ситуацію і відповісти собі на питання, кого саме ви хочете залучити в своє життя. Ви прагнете стати більш сексуальною, або просто звернути на себе увагу протилежної статі?

Також цікаве:  До чого сняться груші: тлумачення снів

В універсальному соннику сказано що сон, у якому ви купуєте помаду в магазині – обіцяє вам нове приємне знайомство, яке може перерости в щось більше. Якщо дівчині присниться, як вона фарбує уві сні губи – наяву з нею трапиться нещасний випадок або вона захворіє.

Якщо у дівчини ніяк не виходить підібрати необхідний тон помади – значить вона досить скромна в любові, їй варто бути більш цілеспрямованою, більше уваги приділяти своїй самореалізації.

У соннику імен сказано, що фарбувати уві сні губи помадою – до інтимної близькості з незнайомим чоловіком. Але він може стати дуже корисним їй у житті, у просуванні по кар’єрних сходах. Але про відносини, засновані на взаємній любові – тут мова не йде.

Якщо дівчині присниться, що вона надмірно використовує помаду – наяву їй з’явиться те, що вона постраждає від нещирості. Нещирою вона буде в першу чергу з собою. Якщо жінці приснилося, що вона купує помаду – вона буде занадто чіплятися до свого обранця. В результаті вона може навіть втратити відносини, які довгий час будувала. Якщо чоловікові присниться, як він купує помаду для своєї коханої – йому дійсно варто приділяти їй більше уваги, йому потрібно і наяву дарувати своїй жінці подарунки, надавати знаки уваги, інакше він втратить її любові.

У соннику Морозової сказано, що помада уві сні обіцяє побачення з одруженим чоловіком. Якщо дівчина користується уві сні помадою – її спіткає хвороба губ. Якщо дівчина приймає в дар уві сні помаду – наяву вона піддасться сумнівному уваги з боку своїх подруг.

Яке б тлумачення не мав сон – людина в змозі сам змінити свою реальність. Сни попереджають про можливі труднощі на шляху до мети, іноді підштовхують людину до неї. Сни – це цінні порадники, які приходять на допомогу тоді, коли іншим немає справи до ваших проблем. Лягаючи спати – варто загадати питання або бажання і уві сні отримати відповідь, прогноз на майбутнє.