До чого сниться знайома жінка: тлумачення сну

До чого сниться знайома жінка: що віщують сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інші. Тлумачення снів про знайому жінку

Бачити знайому вам жінку в сновидінні – це символ звичних для вас справ.

Крім цього даний образ може бути лише спогадом з минулого.

Отже, до чого сниться знайома жінка?

Існує багато трактувань такого сну в залежності від деталей сну, спробуємо розібратися з ними більш детально.

Якщо сниться знайома жінка?

Одне з найбільш простих і зрозумілих тлумачень снів зі знайомою жінкою – занадто багато думок у сновидця в голові, пов’язаних з нею, її життям, подіями, що відбуваються з нею і так далі. Дані думки і занепокоєння як раз і знаходять відображення у снах. Незважаючи на це, існують і символічні його тлумачення.

1. Якщо ви в сні бачите знайому вам жінку, причому виглядає вона досить болісно – це попередження про те, що у найближчому майбутньому ваші стосунки з цією людиною значно погіршаться, можливо, непорозуміння та сварки.

2. Якщо ви побачили в сні свою подругу або родичку мертвою або при смерті – це дуже поганий знак, що віщує вам серйозну втрату в реальному житті.

3. Якщо ви наяву посварилися з жінкою, а потім вночі побачили її ж уві сні – це ознака того, що вам краще не тримати образи і відстань, а піти на примирення як можна швидше. Цей сон є свого роду підказкою про те, що вам краще не сваритися з цією людиною і намагатися зберегти хороші відносини в будь-якій ситуації.

4. Якщо ви побачили уві сні померлу знайому вам жінку – це один із символів смерті, який має місце в сновидінні. Це можуть бути, наприклад, зупинилися годинник, чорна хустка, дзеркало, яке розбилося і так далі. Якщо уві сні присутні такі деталі – це дуже поганий знак, що віщує погані звістки.

5. Якщо ви бачите уві сні знайому жінку – це ознака того, що в реальному житті ви змушені витрачати надто багато зусиль на вирішення проблем інших людей. При цьому на вашому власному добробуті це жодним чином не позначиться. Після такого сну рекомендується зайнятися своїми власними справами і проблемами, а також, нарешті, почати здійснювати в реальність всі свої задумки. Є ймовірність того, що у вашому житті скоро наступаючи позитивні зміни.

Також цікаве:  До чого сниться визнання в любові: тлумачення сну

6. Якщо ж ви побачили свою знайому, яку не бачили в реальному житті на протязі довгого часу – це ознака того, що ваші колишні заслуги відіграють вам на руку. Якщо ви побачили таку знайому у хворобливому стані – чекайте поганих звісток, в радісному настрої – до сприятливих новин.

Що віщує?

Постарайтеся згадати максимально точні подробиці сновидіння, і тоді сонник дасть йому максимально правильне трактування.

1) Сон, в якому вам з’явилася знайома жінка – це хороший знак, що віщує настання часу дружньої атмосфери, щирості і гарного проведення часу;

2) побачити знайому щасливою і здоровою – до позитивних новин, чекайте зустрічі з близьким і дорогим вам людиною;

3) якщо ви побачили уві сні огорченную знайому – це провісник вашої майбутньої хвороби і страждань;

4) якщо ви в сні йдіть від знайомої вам жінки – це означає, що і в реальному житті ви рассоритесь з нею, і вашій дружбі прийде кінець;

5) якщо ви побачили уві сні знайому жінку, з якою у реальному житті у вас не склалися приятельські стосунки – чекайте сюрпризів, що вас неприємно здивують;

6) якщо ви побачили уві сні знайому, яка дуже болісно виглядає – це передвісник того, що незабаром у ваших з нею відносинах настане розкол;

7) якщо ж ви в сні дуже довго розмовляєте зі знайомою вам жінкою – це ознака того, що вам, можливо, варто було б поменше базікати зайвого, причому це стосується як сторонніх, так і родичів. Якщо ж не дотримуватися цієї рекомендації, можна очікувати серйозних проблем і складних ситуацій в подальшому.

Будьте пильні, адже навіть у разі сну, обіцяв неприємності, це зовсім не означає, що так станеться і в реальному житті. Поява знайомої жінки уві сні – явище нерідке, і таке сновидіння може викликати змішані почуття.

 • Якщо ви побачили сильно змарнілу знайому – це досить суперечливий знак, що віщує отримання вами прибутку за рахунок втрат інших людей;
 • бачити уві сні щасливу, задоволену знайому – чекайте романтичної зустрічі з приємною людиною;
 • поява знайомої, яка курить у сні – чекайте обману від інших людей;
 • побачити знайому, тримає квіти в руках – ви отримаєте кілька щасливих миттєвостей, які, втім, не будуть тривалими;
 • бачити знайому в сльозах – чекайте неприємностей і проблем;
 • якщо ви побачили знайому замерзлої – хороший знак, що віщує отримання великого прибутку у вигляді спадщини. Також такий образ є символом емоційної скритності;
 • бачити уві сні знайому, яку зґвалтували – це оповіщення вам про те, що ваші друзі дуже потребують вашої допомоги;
 • якщо ви зустріли в сновидінні сильно побиту знайому – чекайте сварок і скандалів;
 • якщо ви вкололи голкою знайому вам жінку – це досить суперечливий знак. З одного боку це може означати, що ви надасте комусь добру послугу, з іншого – будете розпускати плітки.
Також цікаве:  До чого сниться власна смерть: тлумачення сну про свою смерть

Знайома жінка уві сні чоловіки і жінки

Якщо чоловік побачив уві сні знайому, з якою він би хотів ближче познайомитися – це ознака того, що вона думає про нього і очікує від нього рішучих дій.

Якщо наснилася знайома жінці – це провісник швидкої зустрічі. Крім цього, цей сон може бути ознака переживання негативних емоцій, пов’язаних з прихованою і безпричинної ревнощами.

Якщо жінка в сні випадково зустрічає свою давню знайому, але не вітає її – це ознака того, що в реальному житті її хочуть обдурити, але цей обман не дуже серйозний. Також подібний сон можна трактувати як ознаку несподіваною образи на когось із близьких вам людей.

До чого сниться знайома жінка по соннику Міллера

Якщо слідувати соннику Міллера, то подібне сновидіння може трактувати по-різному:

 • якщо ви уві сні сперечаєтеся зі знайомою – це ознака того, що на вашому шляху буде безліч перешкод до мети, а люди з вашого оточення будуть намагатися вас обдурити;
 • бачити знайому з карими очима – це сон-попередження про те, що ви не по своїй волі будете брати участь в небезпечній грі або фінансову аферу, яка в підсумку завершиться провалом;
 • якщо ваша знайома була уві сні блондинкою з блакитними очима – чекайте приємні клопоти, несуть щастя і позитив;
 • якщо до вас погостювати прийшла знайома уві сні – ознака того, що за вашою спиною плетуть інтриги;
 • якщо ж у вашої знайомої уві сні руді, каштанове або червоного відтінку волосся – це недобрий знак, що віщує вам труднощі і проблеми у справах.

До чого сниться знайома жінка по соннику Ванги

Болгарська ясновидиця Ванга подібний сон трактує залежно від сюжету і стану способу:

 • якщо у вашої знайомої уві сні приймають пологи – чекайте деяких змін, які в подальшому призведуть до серйозних наслідків у житті;
 • якщо ж ця жінка вмирає при пологах – це ознака того, що, незважаючи на всі ваші старання, вам не вдасться налагодити тісний контакт з членами вашої сім’ї;
 • якщо ви бачите знайому жінку, свою маму уві сні, яка плаче – чекайте серйозних суперечок і скандалів у сні, що може призвести до розлучення.
Також цікаве:  До чого сняться білі гриби: тлумачення сну про білі гриби

До чого сниться знайома жінка по соннику Фройда

Відомий психолог Зігмунд Фрейд вважає, що якщо подібний сон приснився молоденькій дівчині, то це ознака наявності серйозної суперниці в реальності. Втім, найімовірніше, їй нема чого побоюватися, адже ревнощі її безпідставна і є лише плодом її бурхливої уяви.

Якщо ж знайома є в сновидінні чоловіка – це ознака її неясних бажань і сексуальних фантазій. Цілком ймовірно, що подібний сон є свого роду сигналом організму про те, що присутній сексуальне перезбудження і є потреба у швидкій розрядці.

До чого сниться знайома жінка по соннику Хассе

Сонник міс Хассе передбачає своє трактування такого сновидіння. Якщо чоловік побачив уві сні знайому йому жінку – це ознака довгої потреби. Також такий сон може мати трактування, схожу з думкою Фрейда, а саме певну сексуальну незадоволеність;

Якщо такий сон приснився на зростаючу місяць, він може передвіщати великі борги, на погашення яких може піти багато часу.