До чого сниться знайома жінка: тлумачення сну

До чого сниться знайома жінка: що віщують сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інші. Тлумачення снів про знайому жінку

Бачити знайому вам жінку в сновидінні – це символ звичних для вас справ.

Крім цього даний образ може бути лише спогадом з минулого.

Отже, до чого сниться знайома жінка?

Існує багато трактувань такого сну в залежності від деталей сну, спробуємо розібратися з ними більш детально.

Якщо сниться знайома жінка?

Одне з найбільш простих і зрозумілих тлумачень снів зі знайомою жінкою – занадто багато думок у сновидця в голові, пов’язаних з нею, її життям, подіями, що відбуваються з нею і так далі. Дані думки і занепокоєння як раз і знаходять відображення у снах. Незважаючи на це, існують і символічні його тлумачення.

1. Якщо ви в сні бачите знайому вам жінку, причому виглядає вона досить болісно – це попередження про те, що у найближчому майбутньому ваші стосунки з цією людиною значно погіршаться, можливо, непорозуміння та сварки.

2. Якщо ви побачили в сні свою подругу або родичку мертвою або при смерті – це дуже поганий знак, що віщує вам серйозну втрату в реальному житті.

3. Якщо ви наяву посварилися з жінкою, а потім вночі побачили її ж уві сні – це ознака того, що вам краще не тримати образи і відстань, а піти на примирення як можна швидше. Цей сон є свого роду підказкою про те, що вам краще не сваритися з цією людиною і намагатися зберегти хороші відносини в будь-якій ситуації.

4. Якщо ви побачили уві сні померлу знайому вам жінку – це один із символів смерті, який має місце в сновидінні. Це можуть бути, наприклад, зупинилися годинник, чорна хустка, дзеркало, яке розбилося і так далі. Якщо уві сні присутні такі деталі – це дуже поганий знак, що віщує погані звістки.

5. Якщо ви бачите уві сні знайому жінку – це ознака того, що в реальному житті ви змушені витрачати надто багато зусиль на вирішення проблем інших людей. При цьому на вашому власному добробуті це жодним чином не позначиться. Після такого сну рекомендується зайнятися своїми власними справами і проблемами, а також, нарешті, почати здійснювати в реальність всі свої задумки. Є ймовірність того, що у вашому житті скоро наступаючи позитивні зміни.

6. Якщо ж ви побачили свою знайому, яку не бачили в реальному житті на протязі довгого часу – це ознака того, що ваші колишні заслуги відіграють вам на руку. Якщо ви побачили таку знайому у хворобливому стані – чекайте поганих звісток, в радісному настрої – до сприятливих новин.