До чого сняться апельсини: тлумачення сну про апельсини по соннику

До чого сняться апельсини: що кажуть сонники? Тлумачення снів про апельсини

Сни, які до нас приходять – це не просто випадково згенеровані в голові думки, що відтворило наша підсвідомість. В першу чергу це якийсь посил, спосіб передати нам якусь важливу інформацію, застерегти або підказати.

Крім людей, які найчастіше з’являються в наших сновидіннях, ми може бачити і інші речі або істот, наприклад, тварин, птахів, меблі, посуд, овочі або фрукти. Сьогодні мова піде про те, до чого сняться апельсини.

Що віщує сон про апельсини?

Якщо людині приснилося, що він пригощає цими ароматними цитрусами або одягають друзів, це означає, що наяву йому дуже самотньо. Цілком може бути, що цю проблему можна буде вирішити, зібравши у себе вдома вечірку або сходити з друзями в нічний клуб.

Згідно соннику Хадимовой, якщо вам сниться, що ви прогулюєтеся в саду, де ростуть дерева з апельсинами – це ознака того, що вас чекають деякі приємні клопоти. Також це говорить про те, що сновидінню пощастило, адже у нього міцна і гарна родина, в якій дуже скоро, можливо, можна чекати поповнення. Якщо ж людина уві сні їсть апельсини, а вони йому здалися якимись кислими і зовсім неїстівними – це ознака того, що він у найближчому майбутньому може посваритися зі своєю другою половинкою, причому по своїй же вині.

Якщо вірити соннику Міллера, поява в сні дерев, на яких росте величезна кількість апельсинів – це символ благополуччя і міцного здоров’я. Якщо ж ви уві сні не бачите тільки плоди, але і куштують їх – чекайте нехороших новин, які мають зв’язок зі здоров’ям когось із ваших близьких.

Поява в сні цих цитрусових вказує, як правило, на те, що у вашому житті все буде протікати добре: любовні стосунки будуть розвиватися, матеріальний добробут зміцнюватися, також можна очікувати приємні несподіванки. Втім, тут можливі варіанти. До прикладу, якщо вони здалися вам аж занадто апетитними, що від них просто неможливо відмовитися, або навпаки, испортившимися – тоді все буде не так безхмарно, можна очікувати деяких труднощів.