До чого сняться солодощі: тлумачення сну

До чого сняться солодощі – в житті не вистачає ласки? Основні тлумачення сну за різними сонникам: чому наснилися до солодощі

Світ сновидінь таємничість і загадковий. За нами спостерігали ще наші предки. Вони записували символи, які з’являлися в них і давали після їм тлумачення. До чого сняться солодощі – варто розібратися.

До чого сняться солодощі – основні тлумачення

Солодкого життя хоче кожен. Але що таке, солодке життя? Це життя, наповнене приємними моментами, або солодкими виробами? Для деяких – і те й інше.

Багато люблять цукерки та інші солодкі радості, деяким солодощі не приносять задоволення, але сон, в якому людина насолоджується приємним смаком солодкого частування – явно принесе тільки позитивні емоції.

У різних сонники представлені різноманітні тлумачення снів про солодкі частування. Варто спочатку ознайомитися з їх загальним тлумаченням. Якщо жінка побачила уві сні солодощі – в реальному житті їй явно не вистачає уваги і ласки. Сон компенсує їй необхідну турботу. Іноді жінкам сниться, як вони з’їдають цукерки одну за одною. Такий сон означає, що їм дійсно не вистачає солодких відчуттів і повноцінного життя.

Їм потрібно ще і ще ліки від стресу і побутових проблем. Цими ліками стають ласощі, які з’являються у сні. Що варто зробити – потрібно обов’язково влаштувати для себе свято. Побалувати і порадувати себе тим, що ви так любите. Нехай це будуть ті ж смаколики, або ж похід по магазинах. У будь-якому випадку – життя вимагає кардинальних змін у бік поліпшення.

Якщо вам приснилося, що стіл просто ломиться від солодощів – ви очікуєте якихось масштабних і дуже радісних подій. Велика кількість людей за столом завжди обіцяє прихід прошені і довгоочікуваних гостей. Якщо вам приснилося, що ви їсте солодощі, навпаки, в повній самоті – такий сон обіцяє вам депресію і стан, коли ви просто втомилися від всього, що відбувається. Вас дійсно долає самотність, і ви більше не хочете впускати нікого в свою душу.

Варто тлумачити сновидіння з тим солодощів, які в них з’являються, і як саме ви розпоряджаєтеся ними:

• Бачити на столі красиві солодощі – ви зациклені на зовнішності партнера і на зовнішніх його проявах любові, його внутрішній світ для вас не важливий;

• Якщо вам приснилося, що ви самі собі купуєте солодощі – вам у житті доведеться робити серйозний вибір;

• Якщо уві сні ви отримуєте солодощі в якості презенту – ви будете ласим шматочком для чоловіків;

• Якщо ви власними руками готуєте солодощі – ви багато чого досягнете в житті;

• Якщо солодощі уві сні ви продаєте – ви оптиміст по життю і добряк;

• Знайти солодощі в кишені – ви дуже бережливо ставтеся до своїх речей;

• Якщо ви частуєте оточуючих солодощами – вашою добротою будуть нахабно користуватися, варто бути напоготові.

• Бачити, як їх готують, – наяву стати свідком цікавих подій;

• Їсти солодощі в гостях – впливові люди нададуть вам свою підтримку.